Předvánoční nadílka!


Poslední dobou na stránkách DBSK Czech bylo doslova mrtvo. Nejen, že jsme čím dál více a více vytížené prací, školou a spoustou dalších “aktivit”, ale také jsme měly velké problémy s hostingem původní verze stránek a přidávání článků tak pro nás bylo spíš trestem, než zábavou. A tak jsme udělaly jedno zásadní rozhodnutí. Přestěhujeme stránky!…

Trvalo nám to dlouho, daly jsme si záležet jak jen to šlo, a teď je to konečně tady. Na úplný začátek posledního měsíce v tomto roce jsme si pro vás tedy nachystaly překvapení (říkejme tomu třeba vánoční dárek) – tyto nové stránky.

Co tu kromě designu bude jiné? Téměř vše!

Nejdůležitejší asi bude zapamatovat si novou doménu. Namísto http://www.dbsk.nolimit.cz je teď naším domovem adresa http://www.dbskcz.wordpress.com. Upravte záložky, přepište deníčky, “přeprogramujte” hlavinky.

Důležité je také vědět, že staré články, zveřejněné do 30. září 2010 na stránkách DBSK Czech tu nenajdete. Proto naši původní doménu (dbsk.nolimit.cz) ponecháváme jako archív a pokud budete hledat cokoliv staršího, můžete tam kdykoliv zabrousit. (Odkaz na původní stránky se objeví i když v pravo v menu kliknete na položku “Starší články”)

Jako úplná novinka přibyla kategorie “Twitter” a její tři podkategorie – Twitter přezdívky členů tria (JYJ). V těchto rubrikách by jsme rády brzy začaly zveřejňovat překlady Tweetů JYJ.  Právě proto prosím nepřehlédněte článek s názvem “Youtube a Twitter – hledáme výpomoc

Dalším překvapením z naší předvánoční nadílky je druhý sraz DBSK Czech v Praze! Podívejte se proto prosím i na TENTO článek a nezapomeňte nám dát vědět, co vy si o tom myslíte.

Na stránkách stále ještě pracujeme a pokusíme se jako takové předčasné předsevzetí slíbit, že už nedopustíme takovou nepříjemnou pauzu, která panovala posledních pár měsíců. Jako alespoň maličkatou náplast za tento nedostatek informací jsme daly dohromady alespoň tento kratičký článek s pár více či méně aktuálními informacemi.

Tak. Ježíškovský pytel byl právě vysypán až do dna. Od nás je to vše. Doufáme, že se vám naše nové stránky zalíbí, samozřejmě vítáme veškerou kritiku, nápady na zlepšení (ale potěší nás určitě i obyčejná pochvala, pokud si myslíte, že si ji zasloužíme). Já (Babu) a Anett tedy společně se zimou vítáme také vás všechny a doufáme, že se nám naše předsevzetí podaří splnit a celý roku tu budeme spolu s vámi sdílet (doufejme jen samé dobré) zprávy, informace, radosti, zábavu a spoustu dalšího!

Veselé vánoce!