“Tohoshinki Comeback”, JYJ videoklip a další novinky.


* Kromě toho, že zatímco jsme na našem webu měly menší “pauzu”, trio JYJ vydalo své celosvětové album pod názvem “The Beginning”, stihli také natočit videoklip k písničce “Ayy Girl”, na které spolupracovali s americkým umělcem Kanye West.

na toto video se můžete podívat:  Vaše názory na videoklip nás určitě zajímají, takže se nestyďte napsat komentář.

* Dále mělo trio také pár vystoupení, například v Billboard studiu (27. listopadu 2010), kde představily své dvě písničky z nového alba: “Ayy Girl” a “Empty”. Co si myslíte o těchto představeních?

 

*Další už relativně starší, ale rozhodně ne zanedbatelnou novinkou je, že byla potvrzena Yunhova účast na natáčení dramatu “Poseidon”, jeho postava, jedna z hlavních rolí, pak bude mít jméno Oh Yun Jae (což jistě spoustě z nás příjde přinejmenším vtipné, pro někoho možná i průkazné;)). Na toto drama se opravdu těšíme! A vy?

* Jednou z nejžhavějších novinek, která ale strhává obrovskou vlnu diskuzí a jak pozitivní, stejně tak (ne-li více) i negativní ohlasy je fakt, že SM Entertainment ohlásili návrat TVXQ na rok 2011. Háček je v tom, že TVXQ není myšleno jako celek, ale momentálně “jen” jako duo Yunho a Changmin. Mimo to, že se takto rozhodli v zájmu stále milujících fanoušků a proto, že HoMin narozdíl od JYJ zůstali u společnosti a nadále tak snili svůj sen o pokračování TVXQ, padla v prohlášení i věta, že SM NEvyvrací žádné další možnosti do budoucna.

Plány návratu TVXQ jako dua jsou prozatím stanoveny na leden roku 2011.

Snad se máme na co těšit. Ale máme také důvod doufat dál?

Advertisements