YouTube a Twitter – hledáme výpomoc


Jak již bylo oznámeno na původní verzi stránek (a toto oznámení stále platí), uvítáme všechny dobrovolníky, kteří by s námi jakýmkoliv způsobem byli ochotni spolupracovat na YuTube kanálu (překládání videí, stahování videí, vkládání titulků a jakýkoliv další přínos pro YouTube kanál).


Kromě Youtube ale hledáme ještě někoho, kdo by nám překládal Tweety Tria. určitě víte, že JYJ se všichni připojili na Twitter. jako překvapení jsem chtěla zároveň ke spuštění nové verze stránek už začít překládat Tweety členů, ale když jsem se znovu podívala, jak (hlavně JJ) Twitter spamují, uvědomila jsem si, že bych nedělala nic jiného,než chodila do práce a překládala Twitter.

Je na vás, zda k překladům použijete čistě své jazykové znalosti, využijete translatoru a nebo vám pomůže kamarád/ka, který/á korejštinu ovládá (upozorňuju, že translator opraavdu nestačí. Chlapci – a opět hlavně JJ – občas oznamují věci tak zajímavě, že si ani google neporadí). Můžete se přihlásit i jeden člověk jen na jednoho člena, na dva, klidně na všechny. Je to opět na vás.

Za každou nabídku o pomoc budeme opravdu MOC rády a dooufáme, že společně se nám podrží tyhle stránky, stejně jako naši víru v TVXQ, udržet i nadále živé. Pokud máte o takovoutu spolupráci zájem, napište sem do komentářů a nebo nejlépe rovnou na náš e-mail: tvxq@email.cz

Advertisements