Co nám týden dal


Menší shrnutí zpráv :

za 1.

již příští týden chceme uspořádat náš druhý DBSK czech fan sraz, více informací naleznete buď v TOMTO článku, a nebo na našem FB eventu. Byly bychom moc rády, kdybyste dorazily, aby sraz nedopadl jako minule. Víme, že počasí skutečně není nejlepší, ale zase, alespoň se lépe poznáme a také to bude taková hezká odezva od vás, že alespoň za něco ta naše práce stojí.

za 2.

Junsu bude hrát opět v muzikálu! Tento muzikál nese název Tears of Heaven. Tento projekt má veliké ambice. Krom jednoho měsíce, kdy by se měl hrát v Korei, chtějí tvůrci s tímto muzikálem udělat menší “tour” jak v Asii tak i v Evropě a nakonec chtějí vše velkolepě zakončit na  Brodwayi v Americe. A o co půjde? Bude se jednat o milostný trojúhelník za dob Vietnamské války, mezi korejským vojákem, americkým důstojníkem a vietnamskou zpěvačkou. 

a za 3.

Dneska jsem se trošičku zasmála tomu, když jsem viděla – JYJ v německém Popcornu! Ale zase je na tom i něco pozitvního – JYJ album bude k dostání i v německých musicshopech.

Po J-Rocku přichází K-Pop! JYJ, superstar z Jižní Korei. Nyní se tito tři chtějí stát  slavnými i mimo jejich domovinu. Po jejich prvním US_tour vydávají svoje album “The Beginning” i zde, v Německu.

Advertisements