Trošku opožděný report


Omlouvám se, že píšu report tak se zpožděním, ale přeci jen ho tu máte a to je hlavní.

Takžee náš druhý DBSK sraz se uskutečnil tuto sobotu a my konečně můžeme zvolat – třikrát sláva, konečně byl úspěšný! Sešli jsme se v 13:30 na Václavském náměstí pod koněm (ah ano, organizátorky opět nezklamaly, přišly pozdě xD). Ale jaké bylo naše překvapení, když už se „pod koněm“ utvořila menší skupinka lidí! Skutečně, tohle jsme prostě nečekaly a tímto chceme tedy všem poděkovat, že jste v té zimě přišli a čekali na nás!

Slečny sice postupně přicházely a odcházely, ale i tak, dvě nám byly stále věrné a vydržely s námi od začátku do konce, čímž asi největší dík patří právě jim ^^

A program byl následující – jít vyrabovat Korea Market a pak se uchýlit do Duhové čajovny, kde byla zarezervovaná místnost s projektorem.

Ke Korea Marketu jsme šli od koně pěšky, byla to trošku delší procházka, ale aspoň nám pomohla probořit ty pověstné ledy a trošku se seznámit. Asi po půl hodině (beru to cca, skutečně jinak netuším, jak dlouho nám to trvalo) jsme dorazili úspěšně na místo a nákupy mohly začít. Ještě jsme pak chvíli čekali na další lidi, co měli dojít a postupně jsme se začali odebírat do Duhovky.

První skupinka vedená Anett došla do Duhovky chvilku po třetí. Projektor byl již zapnutý a úplně vyzýval k tomu, abychom si něco pustili. Během čekání na druhou skupinku, vedenou Babu, jsme si pustili pár klipů, abychom se zabavili.

Po té, co došla i tahle skupinka jsme si nemohli odpustit drámata, čili jelo se Dangerous Love, ah ano, všichni milujeme tenhle díl. Pak se myslím už pouštěly jen klipy na přání a také jsme si nemohli odpustit nějaké ty Super Junior….

Ah a málem bych zapomněla, také se párkrát fotilo ale hlavně, proběhla photosession vyfoť se se svým idolem 😀 chápejte, prostě mít je všechny na velkém plátně, a né jen doma u malého monitoru počítače, to se nemohlo jen tak nechat být…

Závěrem bych chtěla jen říci, byly to krásné asi čtyři hodiny a už se nemůžu dočkat dalšího srazu! A vy všichni, co jste nepřišli, mno, můžete jen litovat.

Děkuji tedy všem, co se účastnili a moc ráda jsem vás poznala.

Advertisements