7 let


Dnes je tomu přesně sedm let od debutu DBSK v show BoA a Britney Spears.

Za těch sedm let se stala spousta věcí. Stali se z nich mezinárodní hvězdy. Bortili jeden hudební rekord za druhým. Vydali několik alb, jeli několik tours, splnili si i sen ve hraní. Nejen v “jejich” drámatech, ale JJ hrál ve filmu, později v seriálu, svůj seriál má i Yunho, Max a Yoochun, z Junsua se stala muzikálová hvězda. Po perfektně zahraném Mozartovi (za kterého získal i ocenění) teď bude hrát v megalomanském projeknu Tears of Haeven, který se bude hrát nejen v Korei, ale projede celý svět (měl by se stavit i v Evropě) a celý by měl být zpívaný v angličtině.

Ale všechno má jak svůj líc tak i rub, tady to je to, že kluci spolu už “nejsou”. Trio Jaejoong, Junsu a Yoochun se soudí s SM, kdežto Max a Yunho zůstali. Tohle všechno mělo za následek, že vzniklo Trio JYJ a samostatné duo HoMin, které ovšem dále bude vystupovat jako TVXQ.

Neříkám, že bych jim to nepřála, přeji jim to všechno z celého srdce, ale, já chci je zpět, všech pět opět pohromadě. A přeji si to nejen já, tak doufejme, že se nám to jednou splní.

Pokud máte facebook, twitter nebo jakoukoliv jinou sociální síť, určitě jste si všimli, že všichni fanoušci oslavují. Na fb si můžete dát místo ikonky třeba tuto fotku, ale takových podobných je mnohem více.

Na twitteru jste si mohli všimnout, že v trendig topic se již od včera ukazuje #7yearsfortvxq.

Čili dnes prosím žádné slzy smutku, dnes se má oslavovat, věřím tomu, že i kluci nějak slaví nebo alespoň si nějak tuto událost připomínají.

Nám nezbývá nic jiného, než stále věřit aneb ALWAYS KEEP THE FAITH

 

 

Advertisements