Phoenix Fanmeeting 2011


Přátelé, už kdysi jsem nastínila, že tu budete mít možnost dozvědět se bližší informace o srazu Phoenixu, který se tento rok bude konat tady, u nás, v Praze.

A protože přípravy už jsou plně v proudu a přihlášky už se můžou zasílat ze všech koutů Evropy, je na čase, aby jste se tu konečně něco dozvěděli.

– Pro všechny, kteří se domluví anglicky – IDEÁLNÍ by bylo, kdyby jste se zaregistrovali na Phoenixu (samozřejmě pokud už nejste) a to ZDE. Následně si pak můžete přečíst přímo na fóru Phoenixu vše, co je zapotřebí, vyplnit a poslat přihlášku a veškeré novinky a aktualizace sledovat přímo přes Phoenix.

– Pro všechny, co anglicky nemluví a nebo nejsou v angličtině tak sběhlí, aby pochopili o co se jedná, já, Babu, jsem prostředníkem v komunikaci. Samozřejmě je na tomto meetingu vítaný každý, ať už se domluví ústně, rukama nohama, nebo za pomocí nás 🙂 Vzhledem k tomu, že na Phoenixu se komunikuje výhradně anglicky, bylo by naprosto zbytečné, aby jste se tam museli registrovat, když by jste z toho nakonec nic neměli. Proto vy všichni, kteří si nejste angličtinou jistí, budete mít zvláště registraci u mě a veškeré novinky a případné změny celého srazu se budete dozvídat ode mě.

Teď ale něco k samotnému srazu:

Sraz se koná v Srpnu a to od třetíhodo sedmého (ano, čtete dobře! celý sraz potrvá pět dní!)

Kde? Už bylo řečeno, že v Praze. Nicméně ať už jste z kteréhokoliv kouta české republiky, je na vás, zda se připojíte jen na určitou dobu, na jeden den, na celý sraz… Je také na vás, zda si zajistíte přespání u někoho tady v Praze, sami si zabookujete nějaký pokoj v nějakém motelu a nebo – PŘIDÁTE SE K OSTATNÍM (členům Phoenixu z různých států Evropy) DO MOTELU. V takovémto případě je opět nutné VČAS informovat buď mě nebo rovnou na kompetentní osoby Phoenixu. Cena za pobyt v motelu po celou dobu srazu je 80 € (20€ za noc) a zahrnuje to na každý den snídani, Wi-Fi připojení k internetu, sprchy, osobní trezor, zavazadlový prostor, využití kuchyňky, a pod. Jedná se o TENTO motel.

Co se bude na sraze dít?

3. Srpna: Příjezd (pokud budete přespávat na motelu, určitě bude nejlepší se hned 3. se všemi také sejít a jít na motel společně.)

4. Srpna: Výlet po Praze, návštěva míst, na kterých byly DBSK (KONEČNĚ by se tak vyplnil plán našeho prvního srazu, který se bohužel nevydařil kvůli nepříjemnému dešti)

5. Srpna: Návštěva ZOO (jelo by se na lodi ^^)

6. Srpna: Návštěva Dobříšského hradu (Ano, všichni víte, o co se jedná, pokud ne, podívejte se na TUTO fotku) a výlet zahradou.

7. Srpna: Odjezd.

Samozřejmě je možné, že se přehodí pořadí aktivit, popřípadě se ještě jinak upraví, bude záležet na ohlasech zúčastněných – i vás ^^

Celková cena výletu (Včetně ubytování ale bez obědů, svačin a podobně) je tedy 125 €. Pokud chcete tedy rovnou zaplatit celý výlet a mít tak z krku veškeré starosti s ubytováním, se vstupným a podobně, bude zapotřebí poslat 130 € (přes PayPal a nebo mezinárodním bankovním převodem a 130 kvůli rezervě, která se vrací v případě, že zůstane) organizátorům srazu. (pokud máte zájem, informujte mě a já vám pošlu informace o tom, kam peníze poslat)

Pokud se chcete zúčastnit jen něčeho, nebo máte zajištěné jiné ubytování a chcete tak platit pouze za to ostatní, pak máte možností více. Jednou z nich je poslat peníze (dali by jste vědět o co přesně se jedná, o co máte zájem) vypočítané podle aktivit, kterých se zúčastníte. Druhou možností je, že prostě budete mít u sebe své vlastní úspory a všechno si budete hradit sami na místě (tahle možnost je opravdu preferovaná, aby nevznikaly zmatky s penězi)

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kontaktovat! (opět: Pokud mluvíte anglicky, můžete se ptát rovnou na Phoenixu a mít tak info z první ruky. Pokud ne, veškeré dotazy jsou vítány na mailu TVXQ@EMAIL.CZ – do předmětu uveďte cokoliv, ale přidejte k tomu “Phoenix Fanmeeting” ať vím hned, o co se jedná.

Přihlášku v anglickém jazyce najdete na TOMTO tématu ve fóru. (Pokud se vám téma nezobrazuje, nejste ještě zaregistrovaní na Phoenixu. Zaregistrujte se a vše bude ok :))

Přihláška pro ty, kteří nekomunikují anglicky je jednoduchá. Na e-mail TVXQ@EMAIL.CZ pošlete mail s předmětem “Phoenix Fanmeeting registrace”

A do e-mailu vyplňte toto: (VŠECHNY položky jsou povinné, neúplný dotazník bude posílán zpátky, dokud se nevrátí kompletní)

Jméno a příjmení:

Datum narození:

Celá adresa:

Telefon:

E-mail:

Nemoci, alrgie a pod. :

PLUS informace o tom, čeho všeho se na srazu zúčastníte či nezúčastníte, zda chcete platit celý výlet rovnou, zda budete platit jen určité věci rovnou a nebo zda si vše budete hradit sami na místě.

PRO NEPLNOLETÉ: Je NUTNÉ přinést souhlas podepsaný alespoň jedním z rodičů nebo zákonným zástupcem. Na souhlasu by měl být uvedený tento text:

Souhlasím s tím, aby se má dcera(můj syn) ………………. zúčastnil/a pětidenního srazu od 3. 8. 2011 do 7. 8. 2011 (popřípadě jen určité dny, kterých se zúčastníte), a že organizátoři srazu nezodpovídají za případný úraz, krádež, či jinou ztrátu nebo ublížení na zdraví, které se v této době mohou stát.  DATUM + PODPIS

( Pokud by se vašim rodičům podepsání něčeho takového zdálo, jakoby vás posílala na nebezpečné místo, můžete je ujistit, že to NENÍ pravda. Bude se jednat jen o přátelské setkání, výlet na hrad, do ZOO či procházky Prahou. Většina z nás bude pravděpodobně plnoletá, všichni organizátoři už jsou také. Někteří z nás už jsou “pracující dospěláci”, takže se opravdu nemusí rodiče obávat žádných nespoutaných bláznění. Pokud by přeci jen tahle poznámka působila na rodiče až moc tvrdě, můžete si ji zkusit nenápadně poupravit tak, aby zrovna na ty Vaše rodiče zabrala. Takové poupravené znění souhlasu mi ale předem pošlete na e-mail, ať vám ho odsouhlasím, popřípadě ať se domluvíme na nějaké další úpravě. Snad chápete, že je nutné, aby jsme měli jistotu, že na nás po srazu nepřijde policie s tím, že jsme “unesli” něčí děti a podobně :))

Na konec přikládám obrázek ze stránek Phoenixu a snad už jen… DOUFÁM, ŽE SE NÁS SEJDE CO NEJVÍCE! A případných jazykových bariér se opravdu nemusíte bát ^^ nenecháme vás jen stát a mlčet 😉

Advertisements