Opožděný fotoreport ze srazu


Ano, konečně jsem tu i s mým GIGANTICKY opožděným fotoreportem. Moc se nefotilo, což je velká škoda, ale pravda je, že když už, tak to stálo za to 😉 Příště to napravíme a budeme fotit jako o život!

Takže. Pokud chcete znát můj (Babu) názor na sraz a podívat se alespoň na t malou ukázku toho, jak vše probíhalo, pokračujte ve čtení 😉

 

Už od samého začátku jsem měla neskutečnou radost z toho, že NEJSME SAMI! Na Václaváku na nás čekal pěkný hlouček lidí, který se sice rozdělil na náš sraz a ty, co pokračovali na jiný sraz a zase vrátili na náš a pak zase jinam a tak dále 😀 To ale nevadí 🙂 protože i tak jsme prostě nebyli sami a to je hlavní!

Po nákupu u korejce a čekání na další skupinku lidí jsme se všichni úspěšně sešli v duhové čajovně a všechno se mohlo pěkně rozjet…

Začalo to menším občerstvením…
celé to probíhalo za doprovodu videí pouštěných na plátně, tudíž DBSK v nadživotní velikosti, dalo by se snad tomu něco vytknout?

Když nám došla fantazie, co pouštět, SuJu byli jasnou volbou, a tak se náš sraz stal tak trošku multisrazem 🙂

Na určitou chvíli se zase dostavila další skupinka, která se před tím odpojila, a než nám zase zmizela, bylo třeba udělat nějaké to skupinové foto ^^ jen škoda, že už na něm nejsme všichni.

Po společném focení vnikl Ďábelský nápad… Aneb – Vyfoť se se svým “ájdolem”!

V hlavní roli Tajwa!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A dále v hlavní roli Mieko!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Potom se tak všelijak volně diskutovalo……

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A nakonec jsem se i já odpojila od diskutující skupinky a následovala jsem tu skupinku další a společně jsme si měli udělat takovou afterparty…

Afterparty se konala a byla relativně zábavná:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Netrvalo to však dlouho a jistilo se, že se po nás chce zaplatit vstup. Vzhledem k tomu, že jsme to zaprvé nečekaly, za druhé se nám platit nechtělo a za třetí by to stejně nemělo moc cen, protože jsme se stejně nemohly nějak extrémně držet, rozhodly jsme se tedy odejít.

Na rozloučenou jsme ještě udělaly dvě společné fotky u vánočního stromečku. U té druhé si možná všimnete člověka tam vzadu, který k nám prostě nepatřil 😀 Dlouho trvalo, než se jistilo, o koho jde. Už jsme se i uchylovaly k závěru, že jde o nějakého tvora žijícího ve stromečku. Bohužel. Jde o obyčejného člověka. Dal nám ale zabrat!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tímto se náš sraz přiblížil až ke konci.

Byl to akční a veselý den a já ještě jednou děkuji všem zúčastněným ^^

Advertisements