Všechno nejlepší!


Ne… Nepopletly jsme si datum. Ne, nesnažíme se vás zmást. Ano, víme, že dnes nikdo z chlapců narozeniny nemá. Dnes je čas na jinou oslavu. Oslavu prvních narozenin pro naše stránky!

Za tu dobu se toho hodně změnilo. Nejen design a doména, ale taky to, co se zde uveřejňuje. Nicméně to hlavní, kvůli čemu naše stránky vznikly, to tu zůstalo a zůstane na dále. Možná, že v článcích není žádné DBSK, ale HoMin a JYJ,  to ale nic nemění na tom, že pro nás DBSK pořád znamená to samé. Znamená  to pětici lidí, kteří společně zasáhli do našich životů, a i když teď rozdělení na dvě skupiny, zasahují dál. Bez jedněch by nebyli druzí, bez druhých jedni. Bez nich všech bychom tu nebyli my.

A tak tomuto nešťastně veselému a vesele nešťastnému výročí našich stránek, bychom jim rády popřály, ať přežijí ještě dalších pár let s pokud možno neustávajícím přísunem informací. A ze všeho nejvíc přejeme, aby jednoho krásného dne, název DBSK Czech fanpage, už nezahrnoval fanpage dvou menších skupin, ale jedné velké. Té, která pro nás pro všechny nikdy nepřestane existovat.

Ještě jednou, všechno nejlepší, DBSK CZ.