Aktuality


Po dlouhé době přinášíme pár informací s aktuálního dění:

Kvůli nabitému programu Yunha (ohledně chystaného a-nation) i kvůli tréninkům jeho partnerky (profesionální krasobruslařky), musela dvojice předčasně odstoupit z Kiss & Cry. Naposledy je uvidíme společně bruslit v epizodě Kiss & Cry vysílané 7. Srpna.

Na jedno z jejich společných vystoupení se můžete podívat zde:

Dnes – 3.8. 2011 má premiéru Jaejoongovo nové drama – Protect the Boss. Fanouškům se podařilo dokonce dostat “Boss Jaejoong” do celosvětového “Trending Topics” na Twitteru.

27. července, při tiskové konferenci věnované právě výše zmíněnému dramatu, Jaejoongovi fanoušci zlomili další rekord. Formou rýžových věnců (používaných od roku 2007 namísto květinových dekorací – aby se poté mohly dále posílat potřebným) totiž věnovali 6,5 tun rýže, která byla pod Jaejoongovým jménem věnována mládeži a rodičům s dětmi v tíživé situaci. Z tohoto množství rýže se zajistí měsíční přísun jídla pro 605 dětí .

Changmin se připravuje na svou první “sólo událost” v Japonsku a to hned dvakrát po sobě.  Událost se týká jeho dramatu “Paradise Ranch”, kde se ukázal jako talentovaný herec a Max se svěřil, že by si během této události přál svým fanouškům ukázat něco, co u něj ještě neviděli.

Možná jste se někde dočetli, že Yoochun, přesto, že měl pásový opar, se plně věnoval natáčení dramatu “Miss Ripley” a nevěnoval dostatek pozornosti léčbě.  V současné době mu však program skončil a má tak víc času pro své zdraví. Zástupci oznámili, že Chun je již ve finálním stádiu léčby a je mu mnohem lépe.

Junsu se poprvé objevil v dramatu – “Scent of a moment”, kde si zahrál populárního zpěváka.

Junsuovu písničku z OST pro tohle drama si můžete poslechnout zde:

Advertisements