[111223] JaeJoong z JYJ se poprvé objevil v programu na rádiu KBS


JaeJoong z JYJ se poprvé od vytvoření skupiny objevil v programu KBS rádia.

Epizodu programu KBS COOL FM – Noční let Choi Kang Hee, která bude odvysílána 25. prosince, navštívili a promluvili JaeJoong z JYJ a Ji Sung.

Aby dodržel JaeJoong svůj slib Choi Kang Hee, se kterou se objevil v televizním dramatu SBS – Protect the Boss, která skončila v září. Nahrávání bylo dokončeno 22. prosince ve studiu KBS rádia. Je to jeho první návštěva KBS od odchodu z TVXQ a vytvoření JYJ.

JYJ podali žádost o provizorní dispozici k ukončení platnosti jejich kontraktu s SM soudu centrálního distriktu v Seoulu v roce 2009. Po legální bitvě se nemohli ukázat v hudebních televizních pořadech. Byli viděni pouze v seriálech.

Po zprávách, že se JaeJoong ukáže jako host v rádiovém programu, lidé odpovídali: “Opravdu je chci vidět v televizi častěji.”; “Děkuji, KBS.”; “Vy všichni byste měli poslouchat!”; “Těším se až vás uvidím také v Music Bank.”

Mnoho fanoušků pokračovalo v žádostech o odvysílání JYJ na KBS 2 Music Bank. Mluvčí Music Bank již dříve oznámil v tiskovém prohlášení v květnu: “JYJ se nemohou zůčastnit Music Bank protože ještě nevydali zatím žádné album. Také OST, které JYJ vydali je nedostatečné pro hitparádu.”

Po účasti 25. prosince v šou “Noční let s Choi Kang Hee” to vypadá, že Kim JaeJoongovi a zbytku členů JYJ se splní jejich sny. Stěna, kterou KBS postavila mezi ně a JYJ byla konečně zničena. Podle produkčního týmu rádia KBS si užili Kim JaeJoong z JYJ s hostem Jisungem spoustu legradční konverzace s DJ Choi Kang Hee. “Noční let s Choi Kang Hee” s Kim JaeJoongem z JYJ bude odvysílán o půlnoci 25. prosince.

ZDROJ: TV Report + NEWSEN via Nate
Credits: enKorea + KpopExpress
Sdíleli: JYJ3
Přeložila: Naiseen

Advertisements