[111223] Kim Jaejoong z JYJ točil líbací scénu s Wang Ji Hye více než 50-krát


 

Jak již dříve kpopfever.com dříve napsala, Kim JaeJoong z JYJ bude hostem programu rádia KBS.

Podle produkčního týmu KBS rádia bude Kim JaeJoong hostem pořadu “Noční let s Choi Kang Hee” o půlnoci 25.prosince.

Kim JaeJoong již dokončil nahrávání šou v KBS 22. prosince.

Kim JaeJoong se objevil v pořadu jako host díky přátelství s Choi Kang Hee, které se vyvinulo při natáčení dramatu SBS “Protect the Boss”. Další dobrý přítel ze seriálu, herec Ji Sung se také účastnil jako host stejné šou.

Jako důkaz jejich přátelství přišli Ji Sung a Kim JaeJoong ve velmi podobném oblečení. Ji Sung přišel v černém saku a Kim JaeJoong měl na sobě černé triko. Oba přátelé přišli v černém oblečení.

Během před-natáčení pochválila Choi Kang Hee styly obou herců a Kim JaeJoong zavtipkoval: “Ji Sung a já se k sobě hodíme. Chtěl bych s ním vyhrát cenu za nejlepší pár v předávání cen tohoto roku jako Cha Cha pár”.

Kim JaeJoong také vyprávěl o líbací scéně s herečkou Wang Ji Hye: “Při líbací scéně s Wang Ji Hye jsem do toho dal všechno, co ve mě bylo. Natáčelo se to víc než 50-krát. Pokud by existovala cena za nejvíce udělaných NG*, tak si myslím, že ji mám jistou. ”

Více o hostu Kim JaeJoongovi v KBS rádiu si můžete přečíst v angličtině zde: JYJ finally on KBS Radio. Is the barrier broken?

Scéna, kterou zmiňují je zde:

*NG – Not Good -> Nepovedená scéna

Zdroj: Donga via Nate
Credits: kpopfever
Obrázek: @Lynaeina
Sdíleli: JYJ3
CZ překlad: @Naiseen

Advertisements