[111226] – 8. výročí vzniku DBSK


Jak už někteří správně tušíte, na 26.12.2011 připadá již 8. výročí vzniku DBSK. Je to den oslav a radosti z lásky, kterou s námi členové TVXQ sdílí. Nejprve si ukážeme vzkaz od TVXQ na počest osmého výročí.

(bohužel zatím bez ENG nebo CZ překladu, zdroj SM. Ent. kanál youtube)

8. výročí vzniku skupiny v Koreji začlo již nyní díky časovému posunu, proto jsou již také dostupné zprávy o prvních akcích fanklubů. Mezi ty nejmarkantnější patří twitter a worldwide trending topics (nejdiskutovanější témata na světě).

Jako mezinárodní cassies se do těchto trendů můžete zapojovat také. Stačí jen založit si twitter účet a přidat si dbskcz nebo další účty fanouškovských stránek, které podobné akce organizují nebo zprostředkovávají alespoň informace o nich.

(credits: Phoenix)

Některé fanouškovské stránky připravují fan arty (kresby), které poukazují na 8. výročí.

Credits: (baidutvxqbar.com a sharingyoochun.net)

Jako vyjádření radosti z výročí si také fanoušci mění své profilové fotky na facebooku, twitteru a dalších sociálních sítích. Setkat se můžete tedy například i s tímto obrázkem:

Fantazii se opravdu meze nekladou a každý z fanoušků tak může použít své znalosti a dovednosti k vyjádření lásky k DBSK a radosti z již 8. roku s nimi.

Jak vlastně DBSK vznikli? Kdy to bylo? Pokud si ještě pořád kladete tyto otázky jsme tu abychom vám přiblížili historii skupiny. Proto čtěte dál a dozvíte se víc…

Za vznik TVXQ se pokládá jejich první debutové vystoupení všech 5 členů (Xiah, Micky, Hero, Max, U-Know) , které proběhlo 26.12.2003 na společném koncertu Britney Spears a BoA. Vystoupili se svými písněmi:

O Holy Night a HUG

Skupina poté vydala v 14. ledna 2004 svůj debutový singl Hug, kterého se prodalo celkem 169,532 kusů a stali se tak celoročně nejprodávanějším singlem roku 2004 v Jižní Koreji vůbec.

Zdroj: wikipedia + youtube
Pro DBSKczech napsala: Naiseen

Advertisements