[Trans] 111226 Zaměřeno na: Tohoshinki v AERA časopisu


“Chtěl bych se naučit vařit. Jediné, co jsem kdy Yunhovi uvařil jsou nudle.”(Changmin)

Toto je Changmin, který uvolňuje svůj stres tím, že jí dobré jídlo. Člověk, který se zaměřuje na základy, Changmin má kvality dobrého kuchaře. Přestože podle Yunha jsou Changminovy nudle spíš “…”

Není to pouze Japonsko a Korea. V Paříži fanoušci, kteří se nemohli dostat na koncert, začali s demonstrací a extra koncert byl přidán. I nyní je vášnivě podporují jejich fanoušci “hvězd”, které se nezměnili.

Byli plní nervozity během natáčení, ale když vše skončilo, Yunho přiběhl k jednomu ze zaměstnanců časopisu a řekl: “Vypadáte jako Matsujun.”

Řekl, že jeden ze zaměstnanců vypadá jak o Matsumoto Jun z Arashi. Potom řekl stydlivému zaměstnanci: “Protože je to můj koníček hledat dvojníky.” a lehce se usmál.

Mají nepřekonatelnou auru, kterou však příležitostně ukazují způsob přátelskosti a do které vás vtáhnou jako by byla vaše vlastní. Kombinace tohoto dua činí z Tohoshinki; Yunha a Changmina opravdové poklady. Jsou ale body, ve kterých si tito dva muži naprosto odlišní.

Pokud vynecháme silné vystoupení na pódiu, Yunho je plný roztomilých akcí. Changmin přemýšlí nad vším a odpovídá zdvořile na všechno popořádku. Dali jsme jim například otázku jak byli ze začátku schopni odpovídat v japonštině bez překladatele uprostřed těžkého rozvrhu a toto jsou jejich odpovědi:

“Dívám se na anime jako je Detektiv Conan, One Piece a další.” (Yunho)

“Chvíli mi to trvalo, studoval jsem všechno důkladně, začal jsem s gramatikou.” (Changmin)

I místa, na která se chtějí jet podívat v Japonsku jsou odlišná. Yunho si vybral Niseko na ostrově Hokkaido (Pozn.: jeden z japonských nejznámějších rezortů na lyžování). Protože je snowboardování jeho koníček, opravdu by tam chtěl jet. A když jsme se vytrvale ptali řekl: “S kým? Hoho..” dostal se do úzkých.

Changmin pak řekl, že hledal na internetu obchody s delikatesami a chtěl by se je pokusit navštívit. Ale bohužel není jednoduché se na taková místa jen tak dostat. Proto by si objednal jídlo ze známého curry obchodu, kde si můžete vybrat pálivost jídla. Objednává si 10. úroveň pálivosti. “Je to dobré, pokud si chcete udržet linii.” řekl. Perfektního stylu (linie) dosáhnete pokud nepříklad po sedmé večer už jenom pijete vodu.

“Opravdové” Tohoshinki je spojení dvou různých charakterů. Na začátku roku 2012 budou mít 9 celostátních vystoupení na různých místech v Japonsku a jsme zvědaví jakou souhru nám ukáží.

Source : [Yoonhostar + AERA]
Translated & Shared by : dongbangdata.net
CZ překlad: @Naiseen

Advertisements