[VID] JYJ vyhráli 3-krát So-Loved Awards 2011


Pokud si někdo z vás pamatuje hlasování do ankety So-Loved Awards 2011 určitě budete rádi za tohle video.

Ano, JYJ opravdu vyhráli v tomto hlasování celkem ve třech kategoriích:

JYJ -> Nejlepší Video
JYJ -> Nejlepší Album
JYJ -> Nejlepší Mužská Skupina
TVXQ -> Nejlepší Japonský počin
Protect the Boss -> Nejlepší drama
Junsu – You Are So Beautiful -> Nejlepší OST

Hlasování proběhlo na těchto stránkách: http://awards.so-loved.net/?id=voting

Na Facebooku pak stránku So-Loved Awards můžete najít tady: https://www.facebook.com/pages/So-Loved-Awards-Official-European-K-Pop-Awards/299102620133210?sk=wall

Za přeložení stojí určitě i post, který přidali na facebooku:

For those who still wonder: These Awards are official – please read the description and see the reactions of the winners. Like us and talk about us to make those awards much bigger. We had 160 000 Visits this year only from Europe, not counting all those visitors from other countries. This is awesome but we want to make it much more awesome together with all of you in the next years!

Český překlad asi takto: Pro ty, kteří ještě tápou: Tyto ceny jsou oficiální – přečtěte si, prosím, popis a podívejte se na reakce vítězů. Lajkujte naši stránku a mluvte o nás a udělejte tyto ceny ještě větší. Měli jsme tento rok 160 000 návštěv z Evropy a nepočítáme všechny ty návštěvy z ostatních zemí. Je to úžasné, ale chceme to udělat ještě úžasnější spolu s vámi příští rok!

Pozn.: Samozřejmě, že se jedná o propagaci cen, ale za úvahu stojí zmíněná návštěvnost z Evropy. Podíleli jste se na hlasování také?

Credits: @Naiseen + So-Loved Awards FB a Youtube