[120106] Get Out od JYJ představeno mezi novými klipy na CZ MTV


Jak jste se mohli dočíst v předchozím postu, Get Out od JYJ se dostalo do Wishlistu na CZ MTV. Včera nebylo jasné, proč bylo hlasování otevřeno o den dříve a tak došlo k nedorozuměním, že výsledky hlasování budou zveřejněny již tento pátek.

Get Out bylo představeno jako třetí novinka tohoto týdne. (viz obrázek)

Hlasování v anketě na CZ MTV, kterou najdete na tomhle linku: http://mtv.nova.cz/clanek/porady/mtv-wishlist-hlasuj-zde.html pokracuje a bude trvat pravděpodobně až do středy příštího týdne. Nepřestávejte tedy každý den hlasovat. Ve wishlistu lze hlasovat vždy jednou za den.

Wishlist by mělo být možné sledovat ještě v repríze na CZ MTV tuto neděli 8.1.2012 v 18:50 a v pondělí 9.1.2012 ve 20:00. Jelikož však došlo i k posunu samotného programu dnes nemůžeme přesnou hodinu Wishlistu říci. Tato informace je tedy bez záruky.

Mezi další zprávy, které je nutné uvést je i přehled klipů Wishlistu, který byl odvysílán v pořadu Snídaně s Novou dnes po sedmé hodině ranní. Bohužel nemáme žádný záznam a můžeme tedy pouze sdělit informaci a spekulovat, že příští týden bude Get Out v tom samém přehledu odvysílaném ve Snídani s Novou. I tato informace je bez záruky, ale je velmi pravděpodobná.

Napsala: @Naiseen
Fotka: クロフチイコワ ヤンカ
Don’t take out credits!

Advertisements