[120210] Poděkování Snídani s Novou za JYJ – Komentáře


Moc děkuji všem, co se zúčastnili dnešního ranního projektu. Tady jsou komentáře, které fanoušci nechali Snídani S Novou. I přes velkou snahu byla dnes speciální edice Snídaně s Novou a na komentování Wishlistu neměli moderátoři čas.

Pokud jste psali do snídaně email a nepublikovali jsme váš příspěvek do projektu, napište nám na Facebooku nebo Twitteru a přidáme Váš příspěvek sem také 😉

Teď už podpůrné komentáře z Facebooku:

Též bych se chtěla přidat tady k ostatním a poděkovat. Hodně to pro nás znamená. Děkujeme. 🙂 (Marguerite De Veaux)

Děkuji, že můžu vidět JYJ na televizních obrazovkách, i když jenom těch pár sekund… Je to opravdu zážitek a jsem strašně moc ráda 🙂 Opravdu děkuju a jen si přeju, aby to tak bylo pořád, možná ještě víc než jen těch pár sekund 😉 🙂 http://nd05.jxs.cz/960/732/cb33364b99_83341881_o2.jpg (Nikola Hanišáková)

Dobré ráno, chtěla bych Vám moc poděkovat, za přehled MTV wishlistu, je skvělé vidět JYJ v televizi aspoň na tu chvilku…velmi to potěší^^ ještě jednou velké díky 🙂 (Míša Mašková)

Dobré ráno! Jakožto dlouholetý fanoušek korejské hudby jsem velmi šťastná, že se na televizní obrazovky poslední dobou dostává skupina JYJ. Korea je v našich končinách stále považována za víceméně exotickou zemi a mě velmi těší, že se televize Nova nebojí ukázat svou odvahu pouštět se i do ‘neprobádaných vod’ hudební scény. Takže díky a jen tak dál. (Eva Doležalová)

Dobré ráno, jen bych ráda poděkovala za wishlist z MTV ve Snídani s Novou! Díky tomu můžeme aspoň na chvíli spatřit JYJ, myslím, že to určitě dělá radost i Všem fanouškům kpopu tady u Nás. 🙂 (Monika Michaleová)

Dobré ráno 🙂 Moc bych vám chtěla poděkovat za výčet wishlistu, který nám každý týden připravujete. Znamená to pro nás hodně, jinak nemáme moc možností vidět JYJ v české TV. Takže moc moc děkuju za vaši práci 🙂 (Katka Cassie Fleknová)

Moc děkuji, za JYJ v MTV Wishlistu. (Hykary Smile)

Dobrý den, díky za příležitost, jakou dostali JYJ ve Wishlistu a ve Snídani! Nedělá to radost jen Cassies, ale i všem fanouškům k-popu v ČR 🙂 (Šárka Velínská)

Moc díky, jako česká Cassie a členka evropského fanklubu Phoenix za JYJ ve Snídani s Novou. ♥ http://twitpic.com/8hvwru (Naiseen)

Dobrý den, moc děkujeme za JYJ v CZ MTV Wishlistu a vysílání náhledu ve Snídani s Novou. Fanouškům jste tak splnili ta nejtajnější přání a sny. Tohle video je připraveno speciálně pro Snídani s Novou ♥ Doufáme, že se Vám bude líbit. http://www.youtube.com/watch?v=i8sZ9SQ2ixw (Marguerite De Veaux, Naiseen)

Napsala: @Naiseen

Advertisements