[120216] Projekt mezinárodních fanoušků Park Yuchuna – 6002SKY & Cielo-Yuchun


Tentokrát přinášíme překlad mezinárodního projektu pro Park Yuchuna, který najdete na tomhle odkazu: http://6002sky.wordpress.com/2012/02/13/park-yuchuns-international-fans-support-project/

(česká verze je již dostupná na jejich webu také) http://6002sky.wordpress.com/2012/02/17/projekt-mezinarodni-podpora-fanousku-park-yuchuna/

PROJEKT Mezinárodní podpora fanoušků Park Yuchuna

Drazí fanouškové Park Yuchuna z celého světa,

tohoto 14. března na SBS bude možné vidět herce Park Yuchuna v další herecké výzvě v dramatu “Rooftop Prince” (pozn. Princ ze střechy nebo také Střešní princ)

Od jeho prvního dramatu Sungkyunkwan skandál až po Miss Ripley překonal tvrdou kritiku a ne pouze jako nováček, ale všechny oči na něj byly upřeny jelikož se jako zpěvák stal poprvé ve své kariéře také hercem. I přes překážky se mu povedlo proplout rozbouřeným mořem a získal uznání a důvěru jako začínající herec. Jeho vytrvalost a úsilí dokázat svoji oddanost jako profesionální herec bylo možné vidět získáním cen za herectví, které získal.

Uprostřed naší radosti z oznámení o jeho nejnovějším dramatu, Střešní princ, jsme byli nedávno svědky rušení a škodlivých fám obklopujících Yuchuna. Přesto se dál snažíme být pro něho oporou a přejeme mu jen to dobré z celého srdce.

Je nám potěšením, jako mezinárodním fanouškům Park Yuchuna, oznámit zahájení daru na podporu Yuchunova dramatu Střešní princ. Účelem tohoto projektu je dát vědět našemu milému Yuchunovi, že je milován a starají se o něho fanoušci z celého světa.

Žádný z darů není příliš velký nebo příliš malý; na čem záleží je účast. Budete součástí kousku lásky, který bude mít Yuchun u sebe každý den při natáčení svého dramatu. Propujčte nám svoji podporu.

Sbírka je organizována 6002sky a Cielo-Yuchun.

Projekt

1. Podpora herců a staff dramatu – Jídlo [Předpokládaná cena: U$D 2,000]

Cathering bude zajištěn seriozním F&B poskytovatelem ze Soulu (Jižní Korea), bude připraven bufet pro celý štáb v místě natáčení. Naši hlavní organizátoři budou přítomni, aby zajistili úspěšné a hladké doručení. Samozřejmě, pokud budeme mít možnost, rádi bychom připravili a zabalili jídlo sami tak jako to dělávají naši korejští přátelé.
2. Dárky pro Park Yuchuna [Předpokládaná cena: U$D 500]

Doufáme, že bude možné Yuchunovi dát jednoduchý, ale zapamatovatelný dárek jako gesto naší vděčnosti za všechnu radost, kterou nám dal. Je možné, že není dosažitelný pro nás všechny, ale je stále blízko našim srdcím.

3. Umístění reklamy [Předpokládaná cena: U$D 2,000 – USD 4,000]

Chtěli bychom umístit stojící panelové reklamy v autobusech nebo metru v Soulu abychom mohli více propagovat Yuchunovo drama, ale to vše nejvíc záleží na darech, které obdržíme.

4. Darování rýže [Předpokládaná cena: U$D 450 – U$D 800]

Doufáme, že budeme moci darovat rýži během tiskové konference dramatu Střešní princ v Soulu (Jižní Korea). Dary budou věnovány ve jménu Park Yuchunových mezinárodních fanoušků

Poznámka organizátora: Doufáme, že uskutečníme všechny čtyři výše zmíněné projekty, ale rozsah bude velmi záležet na obnosu peněz, který shromáždíme.

Všechny návrhy budou zváženy, ale komise z 6002sky a Cielo-Yuchun se pokusí udělat to nejlepší možné rozhodnutí založené na rozpočtu a proveditelnosti. Ze srdce vás žádáme o porozumění v tomto ohledu.

Sbírka

Můžete darovat kreditní kartou nebo paypal účtem přes 6002sky paypal účet (email: 6002sky@gmail.com).

Nezapomeňte, že i když nemáte paypal účet, můžete určitě darovat pomocí vaší kreditní/debetní karty nebo bankovního účtu, ale malý poplatek bude z částky stržen. Pro platbu kreditní/debetní kartou je strženo 2,9% z darované částky plus 30 centů pro občany USA a 3,4 – 3,9 % pokud nežijete v USA. Pro platbu bankovním převodem je to zdarma pro občany USA a 0,5 – 2 % (záleží na umístění) z darované částky mimo USA. Pokud žijete mimo USA, použití bankovního převodu může být výhodnější možnost, protože strhávají menší poplatek.

Kliknutím na “donate” tlačítké níže budete přímo přesunuti na stránku paypalu. Možnost platby kreditní kartou a převodem na účet je vlevo dole na stránce paypalu.

Pro ty, kteří mají Paypal a chtějí nám poslat peníze přímo jako Platbu na 6002Sky email 6002sky@gmail.com, můžete zaškrtnout možnést Ostatní v sekci osobní. To ušetří všechny transakční poplatky.

Po poslání daru nám, prosím, zašlete email na 6002sky@gmail.com s předmětem: PYCIF Support Project s následujícími informacemi:

Jméno (pod kterým jste poslali peníze)
Jméno (pod kterým chcete být zveřejněni)
Addresa (město, stát)
Obnos peněz, který jste poslali (v U$D)

Po obdržení vašeho daru vám odpovíme potvrzujícím mailem a aktualizujeme vaše jméno ZDE. Statusy účtů budou aktualizovány denně abychom zajistili odpovědnost.

Deadline

Projekty budou spuštěny jakmile sbírka dovolí

Budeme realizovat projekty, jakmile to sbírka povolí po termínu startu dramatu Střešní princ. Konečným termínem pro dary je 21.březen 2012.

Dotazy

Zašlete nám, prosím email na 6002sky@gmail.com pokud máte nějaké otázky nebo návrhy.

Poznámka

Ani 6002SKY ani Cielo-Yuchun nedělají tento projekt pro jakýkoliv peněžní prospěch. Doufáme, že přivedeme dohromady fanoušky, kteří milují Yuchuna a ukážeme mu, že mu stále věříme. (We Always Keep the Faith For Him)

Děkujeme, že jste navštívili naš odkaz a byli bychom vám velmi vděční, kdybyste nám sami a fanouškovské stránky, mohli pomoci při propagaci tohoto projektu.

Ještě jednou děkujeme za vaši lásku a podporu,

6002SKY & Cielo-Yuchun

P/S: Překlady do dalších jazyků budou brzy nahrány ^^.

Přeložila: @Naiseen

Advertisements