[ZPRÁVY] 120327 JYJ vystoupili pro první dámy světa v Modrém doměIdol skupina JYJ vystoupila pro spoustu prvních dam Světa.

JYJ byli pozváni akci 27. března “Nukleární summit prvních dam” v Modrém domě a vystoupili jejich hity “Be My Girl” a také “In Heaven”.

První dámy přicestovaly z Gabonu, Nigérie, Jižní Afriky, Malajsie, Vietnamu, Švícarska, Singapůru, Itálie, Indie, Indonézie, Číny, Chile, Filipín, zemí Spojených národů, Evropské unie a daších zemí. První dámy si údajně užily vystoupení a udržely si úsměvy po celou akci.

Dle mluvčího JYJ se první dámy z Švícarska, Vietnamu, Filipín, Chile a Jižní Afriky po vystoupení také s JYJ vyfotografovaly.

Korejská první dáma Kim Yoon Oak pozdravila Park Yoochuna osobně se slovy: “Líbí se mi vaše nové drama – Rooftop Prince”.

Mluvčí výboru této akce dodal: “Všechny první dámy i paní Kim Yoon Oak reagovaly na vystoupení pozitivně. Toto byla další možnost rozšíření K-POPu do širší veřejnosti po celém Světě.”

Členové JYJ poznamenali: “Jsme také rádi, že jsme byli pozváni na takovou důležitou událost prvních dam Světa. Jsme pyšní, že jsme měli šanci propagovat slávu našeho národa po dokončení našeho světového turné, i když to bylo krátké vystoupení, doufáme, že si první dámy získalo a zůstane ve vzpomínkách na Koreu.”

V dalších zprávách mají nyní členové JYJ nabitý program rolemi v seriálech, muzikálech a mimo jíné i dalšími individuálními aktivitami.

Source: OSEN
Credit: Allkpop
Shared by: JYJ3 
CZ Trans: Naiseen

Advertisements