[AdminPost] Prince In Prague – Průvodce místy – Část III.


První černobílou fotografii fotoalba respektive její část jsme si již ukázali v předchozích dílech. Všech pět členů sedí na židlích v zrcadlovém sále dobříšského zámku. Čtenáře potěší  i text: The melody of youth Only the owner of courage has the liberty. Like a gorgeous men… (Melodie mládí  Pouze vlastník kuráže má volnost. Jako úžasní muži…)

Hned po otočení listu vás vtáhne fotografie s Chrámem Matky Boží před Týnem, ke kterému se ještě podrobněji vrátíme, Vás začne vítat první sekce fotoalba: Sing their Freedom.

Pokud tedy začneme na mapě znázorňovat všechna místa můžeme si udělat tečku na mapě Prahy a to na Staroměstském náměstí. Z těchto míst se nyní začneme pohybovat ve starodávném automobilu s poznávací značkou:  AED 81-65.

Automobil je v současné době natřen na červeno a není těžké si jej pronajmout hned vedle Staroměstského náměstí (viz číslo 2 na mapce níže).

Další fotografií alba jsou staré dveře domu z části Prahy: Staré město s číslem 800. Tyto dveře stojí hned vedle známého okna, u kterého jsou hned na dalších stránkách fotoalba vyfoceni JaeJoong a Yunho na černobílé fotografii, kterou následuje barevná fotografie všech pěti členů DBSK. Ulice U Obecního dvora je velmi známou lokalitou již z historie nebo z foglarova románu.

(Zdroj: http://www.realit.cz/aktualita/obecni-dvur-v-centru-prahy-se-docka-revitalizace)

Pokud plánujete návštěvu těchto míst a chcete ještě zastihnout původní  polorozpadlou verzi navrhujeme tak udělat ještě letos, jelikož by budova mohla projít rekonstrukcí a již nebude mít takový vzhled jako v roce 2006.

Hned o podál za rohem je možné nalézt i další známá místa fotoalba a to Českou hospodu (číslo 4), Galerii (číslo 5) a kostel Sv. Ducha (číslo 6).

Pokud budeme pokračovat dál najdeme i místo u starého židovského hřbitova, kde jsou malé stánky s drobným zbožím pro turisty (číslo 8) a ulici, ze zatáčky, po které auto jelo (číslo 9).

Pokračování příště…

Napsala: @Naiseen

Advertisements