[AdminPost] 120811 – DBSKCZ na CZ Hallyu Wave


Máme tu dlouho očekávaný článek o CZ Hallyu Wave a účasti CZ Cassies na akci. 😉 Doufám, že jste si oba dva dny užili tak jako já. Tady je podrobný popis všech aktivit.

Sobota:

Hned po začátku akce jsme měli tu možnost se poznat mezi sebou díky červené barvě, kterou měla většina skalních fanoušků na sobě. Pokud někdo na sobě červenou barvu neměl DBSKCZ připravilo červené mašličky, které si každá Cassie mohla připnout na klopu. Celkem jich během víkendu bylo rozdáno cca 50.

Celá akce probíhala nad očekávání a fanoušci si mohli užít korejskou kulturu plnými doušky. Během dne probíhaly jak přednášky s korejskou tématikou tak promítání korejských videoklipů. Uprostřed celé akce bylo také možné vidět živé představení korejského tance.
DB5K byly věnovány celkem 2 hodiny času, kde bylo možné si užít DB5K hudbu a radost z ní společně. Postupně jsme představili historii a vývoj hudby DB5K a přešli k aktualitám a zajímavostem. Během přednášky také probíhalo podepisování banneru pro DB5K (JYJ + HoMin). Jak dopadl vysledek ukážeme v pokračování.

Pokud jste na akci vůbec nebyli, přinášíme Vám alespoň záznam z celé přednášky, který nám nahrála ALSiong.

Na konci přednášky také probíhalo předání cen za účast ve fanclubové “soutěži” s komentáři + fanarty.

 

Co říkáte na jediný fanart, který se k nám dostal? 😉 Moc děkujeme!

Napište nám jak se vám naše přednáška líbila a jestli vám něco chybělo. Otázky se vám pokusíme zodpovědět skrz posty zde na webu.

Napsala: @Naiseen

Advertisements