[Trans] 121128 JYJ-SM Se dohodli: SM “Bylo to tak nejlepší”, JYJ “Bitva, která byla již vyhraná”


Soudní spor mezi SM Entertainment a JYJ (Kim Junsu, Kim Jaejoong, Park Yoochun) je konečně u konce s dohodou po třech letech a 4 měsících.

Podle soudních kruhů přišli 28. listopadu SM Entertainment a tři členové JYJ k dohodě o zrušení všech kontraktů mezi oběma stranami od 31. července 2009, dne kdy JYJ podalo žádost o zrušení smlouvy. Bylo také zjištěno, že se rozhodli ukončit všechny související soudní spory a podepsali dohodu, která potvrzuje, že se nebudou plést do aktivit, které druhá strana učiní.

SM Entertainment sdělila: “Trio sdělilo, že nemají žádný záměr ve vystupování jako členové skupiny “TVXQ”, proto SM došlo k závěru, že nemají dále důvod být managementem pro trio. Dohodli jsme se z obou stran, že se nebudeme plést do aktivit té druhé strany a naše cesty se v budoucnosti nezkříží. S touto dohodou došlo k ukončení soudního sporu. Dále jsme se rozhodli, že nejlepším řešením bylo ukončit soudní spor, abychom zajistili, že nedojde k dalšímu poškození nebo nevzniknou nepotřebné problémy, které by vznikly z důvodu soudního sporu a mohly by poškodit U-Know Yunha a Choikang Changmina, kteří jsou v současné době aktivní jako “TVXQ”.

CEO Baek Chang Joo z C-Jes Entertainment prohlásil: “Věřili jsme, že tato bitva byla již vyhrána před třemi lety, když soud přijal naše odvolání. Abych řekl pravdu, nemyslíme si, že dojde k nějakým velkým změnám v aktivitách JYJ po tomto verdiktu, protože ovlivnění aktivit JYJ není právním problémem, ale bitvou mezi Davidem a Goliášem.” Dále také dodal: “V současné době kráčíme po cestě, kterou se mohli vydat pouze JYJ a budeme pokračovat v dalších aktivitách tak jak bylo naplánováno” a “doufáme, že úspěch této dohody opraví různá omezení, která byla na JYJ kladena se soudním sporem jako záminkou a chtěli bychom ještě jednou poděkovat domácím i zahraničním fanouškům, kteří dali JYJ jejich nekolísající podporu od začátku.”

Zdroj: [Nate News]
Translated & Shared by: dongbangdata.net, sharingyoochun.net
CZ Trans: Naiseen