[Trans] 121128 Otevřou se dveře vysílání pro JYJ? “Je potřeba diskuse”


20121128140377359950b59

Otevřou se dveře vysílání pro JYJ, které byly zavřeny v soudní bitvě s jejich původní agentůrou SM Entertainment?

Po ohlášení 28. listopadu SM Entertainment a JYJ dosáhli dohody po třech letech zavřených v soudní bitvě. Spousta lidí je zvědavá zda nyní bude moci JYJ být vysíláno v televizních show.

Podle soudních kruhů, SM a tři členové JYJ dosáhli dohody, že všechny kontrakty podepsané oběma stranamy skončily k datumu 31. června 2009. Všechny relevantní soudní spory, které vedli budou ukončeny a ani jedna ze stran se nebude vměšovat do aktivit té druhé.

S koncem soudního sporu se otevřely nové možnosti v zábavním průmyslu pro tři členy JYJ. Když JYJ začali individuální aktivit, nebyli schopni se objevit v televizních show, které byly vysílány třemi hlavními vysílacími společnosti kvůli soudnímu sporu s SM: I když Park Yoochun a Kim Jaejoong se objevovali v televizních dramatech, nebylo pro ně možné se objevit v hudebních programech nebo předávání cen od vydání jejich alb.

Například, v květnu 2011, KBS vysvětlila důvod proč se JYJ nemohou objevit ve “variety show” jako jsou “Music Bank: “Soudní spor JYJ s jejich původní agenturou ještě není u konce. Je pro nás normální počkat a znovu obsadit celebrity, které byly zamčeny v soudních sporech, v televizních show, jelikož jejich účast v televizi by mohla mít vliv na výsledek soudního sporu.

Nyní byl soudní spor ukončen dohodou, oči jsou nyní směřovány k třem hlavním vysílacím společnostem. Mnoho lidí chce nyní vidět zda konec soudního sporu, který uvolnil JYJ z omezení, jim dá šanci se objevit v hudebních pořadech a variety show.

K tomu se ředitel variety sektoru KBS Jeon Jin Guk v telefonickém rozhovoru s OSEN vyjádřil: “Četli jsme zprávy v jednom článku. Věřím, že detaily našeho postoje k danému probému budou upevněny v dalších diskusích” a “Věřím, že nebude žádný důvod v pokračování  neumožnění JYJ se objevit v televizních show KBS pokud je jejich soudní spor u úplného konce, když toto byl jediný důvod našich akcí.”

Won Mak Sik z MBC prohlásil: “Jelikož soudní spor mezi oběma stranami je u konce, věříme, že je to problém, který potřebuje čas k pozorování situace.” Jiný představitel variety sektoru MBC vysvětlil: “Ještě jsme nediskutovali možnosti JYJ a jejich vystoupení v hudebních programech a variety show” a “Je to věc, která musí být zvážena celým variety sektorem.

PD SBS Inkigayo Park Seung Min vydal krátké prohlášení: “Je to věc diskuse celého variety sektoru. Nemohu toho moc říci, jelikož v současné době ještě neproběhly žádné diskuse.

Zdroj: Osen
Přeložili do angličtiny: dongbangdata.net
Sdílelo: DBSKCZ
CZ Trans: @Naiseen

Advertisements