[Trans] 121218 – Jaejoong vydá sólové album!


Úžasná novinka pro fanoušky JYJ!  Kromě společného alba, které by podle náznaků Junsua mělo vyjít příští rok, vydá i Jaejoong jeho první sólové mini album!

C-JeS Entertainment prozradila tyto vzrušující novinky: „Příští rok v lednu Jaejoong vydá velmi speciální sólové mini album. Na albu se přímo podílí i bývalý zpěvák legendární rockové skupiny Sinawe, Kim Ba Da. Album bude obsahovat rozmanité žánry rockových písniček. Budete mít možnost slyšet Jaejoongův chraplavý hlas a drsné vysoké tóny, které jste nemohli slyšet dříve s JYJ, stejně jako vidět jeho nový šarm.”

Image

Kim Ba Da po spolupráci s Jaejoongem nedrží zpátky svou chválu: „Jaejoong přirozeně vlastní schopnosti dobrého rockového zpěváka. Ohledně hudby je také velmi upřímný, takže jsem si díky němu vypěstoval velkou náklonost k tomuto projektu. Jaejoongův trochu sexy a úchvatný styl zpěvu je okouzlující.  Rozhodli jsme se, že uděláme rockové číslo, které bude rozpoznatelné kdykoli a kdekoli… Pro rockovou hudbu musíte být schopní vytáhnout příběhy ze svého srdce, které tam do té doby ležely pohřbené a Jaejoongův smysl skladatele je mimořádný. Pomyslel jsem si, není teď čas, aby byl oceňován spíše jako umělec, než jako idol?”

Jaejoong si vybudoval dobrou reputaci jako zpěvák-skladatel písní, kterou nedávno dokázal, když pomohl skládat skladby na Junsuovo album. A teď to dělá znova, texty písní pro své album si psal sám.

C-JeS dodala: „Detaily ohledně alba jsou naprosté tajemství. Video teaser spolu s obalem alba bude zveřejněn v průběhu několika týdnů a zároveň připravujeme hudební  klip, který bude vyhovovat písni. Jako speciální album bude zahrnovat i OST písničky k filmu „Jackal is Coming“ – tohle je naše nečekané překvapení pro fanoušky tuto zimu.”

Image

Zástupce společnosti taktéž zvýšil vzrušení fanoušků, když sdílel: „Album obsahuje Jaejoongův výjimečný zpěv a také jeho schopnost projevit se je již kompletní.  Jaejoongův výbušný zpěv a uklidňující hlas tuto zimu uchvátí každého.”

Zdroj: allkpop.com
CZ Trans: @HirokoKawauchi
Sdílelo: DBSKCZ

Advertisements