[Trans] 121217 Uvidíme JYJ ve ‘Strong Heart’?


Uvidíme JYJ ve ‘Strong Heart’?

Zdroj - C-JeS Ent

Zdroj – C-JeS Ent

Přestože se dveře pro účinkování v hudebních a variety show pro JYJ otevřely stále není možné jich dosáhnout. Soudní spor JYJ s SM Entertainment je dokončen, ale žádná z vysílacích společností nezačala zvát JYJ na do svých programů.

JYJ bojovali dlouhou soudní bitvu s SM 3 roky a 4 měsíce. Fakta, že jsou ‘Hvězdami K-Popu’ a ‘původními členy TVXQ’ byla postačující ke vstupu na scénu. Podle toho jak producenti a spisovatelé vysílacích společností hledají kontroverzní témata a nové tváře, jeden by si mohl myslet, že budou spěchat, aby získali JYJ.

Mluvčí agentury C-JeS Entertainment zastupující JYJ prohlásil: “Nepřestali jsme klepat na dveře (variety show a hudebních programů) ale nedostali jsme ještě žádné potvrzení nebo žádost od kteréhokoliv produkčního týmu” a “Nemůžeme zjistit proč.” Jejich šance se zdají být pochmurné pro předávání hudebních cen na konci tohoto roku. Mluvčí také sdělil: “Podali jsme žádosti do různých různých pořadů pro předávání hudebních cen s důkazem vysokého prodeje alb avšak z několika míst odpověděli, že nemají zájem o pozvání JYJ.”

S SM dominující všem vysílacím společnostem je mnoho lidí hudebního průmyslu zvědavých zda budou moci JYJ opravdu volně pokračovat v nezávislých aktivitách. Jeden ze zástupců vysílacích společností sdělil: “Vezměte to takhle, bude JYJ opravdu schopné vystoupit v SBS ‘Strong Heart’, které je moderováno SM celebritami a Super Junior?”

Mnoho zástupců hudebního průmyslu zvyšují hlas proti přístupu ‘pochodu na vaječných podpadcích’ do vysílacích společností z důvodu jejich vztahům s hlavními zábavními agenturami. I když se nejedná o specifické donucování, prodkukční společnosti ‘pokorně následují’ přání hlavních zábavních agentur, pro jejichž labely* pracují ty nejžhavější korejské celebrity, aby si zachovali své neporušené vztahy.

Představitel variety sektoru KBS prohlásil: “Jsem si jist, že JYJ bude moci pokračovat volně ve svých nezávislých aktivitách jakmile se začnou objevovat v televizních show, mnoho lidí z průmyslu prostě doufají, že nebudou první, kdo s nimi začne.” Představitel drama sektoru MBC řekl: “Přestože JYJ nachází úspěch v sektorech, kde hlavní zábavní agentury mají menší vliv, jsem si jistý faktem, že mnoho z nich bylo blízko neúspěchu” a “nemyslím si, že můžeme říci, že je nyní JYJ volné.”

Zástupce C-JeS Entertainment vyjádřil své zklamání ve sdělení: “Neexistují žádné soudní problémy od 28. listopadu, kdy se obě strany dohodly, ale tři roky poté, co byla soudy přijata první formální stížnost. Víme od začátku, že problémy, kterým JYJ čelí u vysílacích společností nebyly nikdy soudním problémem.”

*label – společnost, která zastřešuje hvězdu

Zdroj: [edaily]
Eng. trans: dongbangdata.net
CZ trans: @Naiseen

Advertisements