[Video] Ohlédnutí za reklamami pro Lotte


Protože je doba vánoční a všichni dostáváme dárky od svých blízkých, přinášíme Vám také jeden malý dáreček v podobě reklam na dárečky od Lotte, na kterých se podílejí členové DB5K již dlouho.

lotte december

Lotte Co. Ltd. je jedna z největších potravinových a nákupních společností v Jižní Koreji a Japonsku. Lottegroup se skládá z více než 60 obchodních jednotek zaměstnávající 60.000 lidí. Mezi hlavní odvětví patří výroba cukrovinek, nápojů, provoz hotelů po celém světě, rychlé občerstvení, maloobchod, finanční služby, chemický průmysl, výroba elektroniky, IT, stavebnictví, provozování zábavních a obchodních center. Hlavní podniky Lotte Group vlastní rodina Shin Kyuk-Ho v Jižní Koreji a Japonsku s dalšími pobočkami v Číně, Thajsku, Indonésii, Vietnamu, Indii, USA, Rusku , na Filipínských ostrovech, Pakistánu, Belgii a Polsku (zde Lotte koupilo největší polskou firmu na výrobu cukrovinek Wedel od světově známého Kraft Foods v červnu 2010. Dnes je Lotte největším výrobcem cukrovinek a žvýkaček v Jižní Koreji a Japonsku. Firma Lotte je jedním z největších konglomerátů Jižní Koreje vedle společností Hyundai a LG.

Reklamy od celé pětky byly orientovány více na potraviny. První je reklama na Lotte Aodeli 7%

Další reklamou celé pětky bylo Lotte Solreim, kde můžete DBSK vidět tančit na střeše:

Později, po oddělení JYJ od TVXQ spolupracují s Lotte pouze JYJ. První verzi JYJ Lotte reklamy z roku 2010 můžete vidět zde. Tématem jsou muži a dárky pro vás.

O přibližně rok později vyšla další verze, tentokráte se v reklamě setkáte s více hallyu hvězdami. Setkáte se s motivy Alenky v říši divů nebo Piráty z Karibiku.

Tak co? Víte, kde se dají sehnat Lotte produkty ve vašem okolí? 😉

Zdroj: http://www.lottefoods.cz + https://www.facebook.com/pages/LOTTE-FOODS-%C4%8CR/116598011788735 + Youtube
Napsala: Naiseen