[News] 130301 – TVXQ Changmin vybratý ako MC v novej tv show Kang Ho Donga


Prvé nahrávanie novej tv show, ktorú pripravuje stanica KBS, sa uskutoční 12 Januára. Vysielať sa bude pravdepodobne od 22 januára o 23:20 hod. Vystrieda show “Win Win”, ktorej produkcia bola nedávno ukončená.

130103KangHoDongsNewVarietyProgrammeTheReasonWhyVariety-NewbieChoikangChangminWasChosen_zps1a139a36Na príprave tejto show sa budú podielať PD Lee Ye Ji a scenárista Mun Eun Ae z tv show “Hello Counselor”. Ako MC by sa mali objaviť okrem Kang Ho Donga napríklad TAK Jae Hoon, Brave Brothers, TVXQ Choikang Changmin a Jung Jae Hyung. Všetci MC okrem Choikang Changmina sú veteránmi v moderovaní zábavných programov. Okrem toho sa často objavujú ako hostia alebo členovia v rôznych programoch. Choikang Changmin však zatiaľ nikdy nevyskúšal prácu hostiteľa show, či držanie mikrofónu ako MC. Preto správa, že Choikang Changmin bude spolumoderátorom je veľkým prekvapením pre fanúšikov.
Predstavitelia KBS odhalili počas telefónneho rozhovoru s Newsen dôvody, čím si dokázal Choikang Changmin získať srdcia Kang Ho Donga aj produkčného tímu: “Kang Ho Dong a produkčný tím cítil, že člen niektorej známej hudobnej skupiny by bol vhodným lákadlom pre novú talkshow, no zároveň nechceli niekoho, kto je známou tvár alebo už aktívne moderuje iné programy. Dôležitá bola tiež určitá “úroveň” výrečnosti nového MC. Na základe týchto podmienok vystúpil ako najvhodnejší kandidát práve Changmin. V skutočnosti produkčný tím nepočítal s tým, že by člen TVXQ prišiel a naozaj bol moderátorom, ale poslali sme žiadosť a SM Entertainment povolil jeho účinkovanie.”

Produkčný tím a Kang Ho Dong mali aj pochybnosti, či Changmin bude mať kvality vyžadované od MC zábavného programu. TVXQ zbiera úspechy a uznanie v oblasti hudby aj herectva, ale vo svete zábavných show ešte nepreukázali svoje schopnosti a rast. Predstaviteľ KBS uviedol: “Po rozhovore s Changminom, som si uvedomil, že je oveľa výrečnejší a zaujímavejší, než by si ľudia mysleli. Navyše je to mladý muž so zdravým a príjemným imageom, čo je veľmi vhodné pre takúto show. Teším sa na jeho výkon.”

Source: [TVXQCB@Weibo + Newsen]
Translated & Shared by: dongbangdata.net
Prekl pro DBSKCZ: Kate – TVXQ Slovakia

Advertisements