[News] 130107 – Prodej lístků na Jaejoongův koncert způsobil nejdelší výpadek Interparku


16000 lístků na 2 koncerty Kima Jaejoonga bylo vyprodáno okamžitě po spuštění prodeje.

074cfbd77745082da0228bc5151d810c

Agentura C-JeS Entertainment sdělila: “Ihned po začátku prodeje lístků na první domácí vystoupení Kima Jaejoonga s názvem ‘Your, My, and Mine’ v 8 hodin korejského času byly lístky kompletně vyprodány i po paralíze serveru stránky, která zaznamenala nejdelší výpadek stránky ve své historii. Selháním serverů ihned po začátku prodeje byla dokázána explozivní popularita. Lístky byly číslem 1 ve vyhledávacích stránkách a samotné stránce Interparku.

Kim Jaejoong bude mít koncert (Your, My, and Mine) dva dny 26. a 27. ledna v Kintex Ilsanu.

Jeho agentura sdělila: “Toto bude první sólové vystoupení Kima Jaejoonga v Koreji, které získalo hodně pozornosti. Toto vystoupení ukáže Kima Jaejoonga jako všesměrného umělce od zpěváka k herci a režisérovi. Akce je složena ze tří programů: fanmeeting, vyprávění o práci a mini koncert.”

Tento koncert, který se stal horkým tématem pro obojí doma tak zahraničí, se koná na oslavu vydání jeho mini alba a také na oslavu jeho narozenin. Zástupce také dodal: “Ihned po spuštění stránky s prodejem lístků, stránka ukazovala chybu, která ohlašovala, že se server zrhoutil. Zdá se, že je celý svět zaměřen na prodej lístků, když má Kim Jaejoong tak velkou fanouškovskou základnu v Evropě, Severní i Jižní Americe a Asii (hlavně Japonsko a Čína). Interpark zaznamenal největší počet aktivních uživatelů se zahraničními IP adresami.”

ONE KISS, píseň z jeho sólového mini alba, bude vydán digitálně 8. ledna na několika online stránkách jako jsou Melon, Bugs, Mnet, Olleh a Soribada.

Source: SSTV Hankyung
Translated by: Ruby of JYJ3
Shared by: JYJ3
Pro DBSKCZ přeložila: @Naiseen

Advertisements