[TRANS] 130109 Kim Jaejoongova skladba ONE KISS vedie iTunes hitparádu v 5 krajinách len jeden deň jeho vydania


Ani nie deň po tom, čo bola vydaná pieseň ONE KISS z nového albumu Kima Jaejoonga, stala sa číslom 1 na rebríčkoch iTunes Music v 5 krajinách.

ch_1357264444_-1055580755_0
Kim Jaejoong predstavil skladbu ONE KISS z jeho mini sólo albumu MINE 8. januára 2013. Krátko po jej vyjdení doma (v Kórei), skladba obsadila prvé miesto na real-time hitparádach, ako sú napr. Bugs a Cyworld. Jednotkou sa stala aj na iTunes Music Chart v Japonsku, Singapure, Thaiwane, Thajsku, a Vietname.

Kim Jaejoong tiež dobyl rockové hitparády. Okrem spomenutých 5 krajín, vedie v iTunes hitparáde v rockovej kategórii na Filipínach, Hong Kongu, Malajzii a Indonézii. Kim Jaejoong sa tak úspešne transformoval na rockového speváka.

Hudobný odborník sa vyjadril: “výrazný zvuk a unikátny hlas Kim Jaejoonga tvoria vynikajúcu zmes, ktorá dokáže produkovať modernú hudbu. Jeho sofistikované melódie pritiahnu aj poslucháčov zo Severnej a Južnej Ameriky a Európy. Po vyjdení albumu, môžeme očakávať, že bude dobýjať medzinárodné hitparády.”

Prvý sólový mini album Kim Jaejoonga sa zaradil na prvé priečky japonských on-line hudobných obchodov ako Tower Records, HMV, a Amazon, preto sa od neho očakáva veľa úspechov. Album MINE vyjde 17. januára 2013.

Zdroj: Newsen
Preklad: rubypurple_fan
Zdieľané: DBSKnights
Pro DBSKCZ přeložila: @Kate

Advertisements