[Trans] 130117 – Jaejoongovo MV Mine uchvátilo fanúšikov


Klip bol ocenený pre znázornenie postavy Jaejoonga nielen ako idola speváka či herca, ale totálne „ponoreného“ do muziky.

00030434

Hero Jaejoong vydal klip pre svoj nový singel „Mine“, v ktorom priniesol koncept temna a gotiky. I keď pôsobil strašidelne, fanúšikovia chválili jeho úplné zanietenie sa pre prácu na videoklipe.

Podľa spoločnosti C-JES Entertainment trvalo natáčanie viac ako 60 hodín, pričom sa Jaejoong údajne zranil. „Kim Jaejoong, nie je len spevák, tanečník alebo herec. On je umenie,“ povedal jeden z jeho fanúšikov. „Nemôžem prestať obdivovať jeho pieseň. Jaejoong je skvelý. Hlas, výzor, hranie, tanec. Všetko,“ prehlásil iný. 

Soompi zhodnotilo, že pieseň Mine opisuje frustráciu a Jaejoongov hnev voči niekomu alebo niečomu, kto (čo) sa pokúsil preniknúť do jeho súkromia. Je to naznačené v texte: „Nechoď sem, je to môj oceán. Bojím sa, že otráviš aj toto miesto. Je to môj oceán. Nesnaž sa zakryť slnko, ktoré na mňa svieti.“ 

“Mine” je tiež názov jeho prvého mini-albumu, ktorý vyšiel 17. Januára. Mimo toho sa na mini-albume nachádza aj pieseň „One kiss“, ktorá zožala úspech v niektorých krajinách. 

Zdroj: jyj3.net
Pre DBSKCZ preložila: lisbet 

Advertisements