‎[TRANS] 130123 Jung Yunho opakoval akčnú scénu na bezpečnostných lankách 7 krát bez dubléra


Jung Yunho natáčal akčnú scénu na bezpečnostných lanách bez ohľadu na nebezpečenstvo úrazu.

201301231642200310_1

Pre scénu autonehody jeho postavy v 4. epizóde SBS seriálu “Queen of Ambition”, ktorá sa vysielala 22. januára, Jung Yunho sa prihlásil, že nebezpečnú scénu natočí osobne.

V tento deň sa Baek Do Hoon (Jung Yunho / U-Know Yunho) dozvie, že jeho hokejový tím sa rozpadol a ide konfrontovať svojho otca Baek Chang Haka (Lee Deok Hwa). Aj keď Baek Do Hoon (Yunho, pozn prekl.) blokuje auto svojho otca, aby s ním mohol hovoriť, Baek Chang Hak ho nepočúva. Baek Do Hoon, ktorý uteká za autom Baek Chang Haka (otca, pozn. prekl.) , je zrazený autom a jeho telo je vyhodené do vzduchu. Neskôr sa Baek Do Hoon dozvie, že už nebude schopný robiť šport kvôli jeho nehode.

Ako prezradil predstaviteľ tvorcov seriálu, Jung Yunho sa dobrovoľne osobne podieľal na tejto scéne s bezpečnostnými lanami. Predstaviteľ tvorcov seriálu povedal, “Jung Yunho robil scénu autonehody sedemkrát,” a “Aj keď väčšina hercov radšej nechá akčné scény na kaskadéra, pretože je tu riziko poranenia a pretože bezpečnostné zariadenie je nepríjemné a bolestivé na nosenie, Jung Yunho chcel scénu natočiť sám, ukazujúc jeho vášeň pre herectvo, ktoré majú herci-začiatočníci. ”

Zdroj: [newsen]
Preložené do angličtiny a zdieľané: dongbangdata.net & TVXQ Slovakia
Pre DBSKCZ preložila: @ Kate

Advertisements