[TRANS] 130121 JYJ Pohľad späť na uplynulých 1000 dní cez časopis, “My sme sa nevzdali. Sme šťastní.”


V Kórei a Japonsku súčasne sa pripravuje časopis, ktorý podrobne mapuje posledných 1000 dní JYJ.

b37ea01fb6d8cb96f579efdb99a28d06

C-JES Entertainment 21. januára vyhlásil, “prvé vydanie ‘The JYJ’ časopisu, ktorý spomína/oslavuje 1000 dní odkedy vzniklo JYJ, bude vydaný súčasne v Kórei a Japonsku. Obsahuje záznamy o ich svetovom anglickom albume, o ich svetových turné, a ich individuálnych aktivitách v muzikáloch a drámach v chronologickom poradí.”

Vydanie časopisu bude ešte významnejšie, keďže JYJ ukončili všetky právne boje, ktoré viedli s ich bývalou agentúrou SM Entertainment, s ktorou došli k vzájomnej dohode v novembri minulého roka a nedávno vyhrali súdny proces proti ich japonskej agentúre AVEX.

Predstaviteľ C-JeS vyhlásil, “JYJ bojoval dlhú právnu bitku po dobu troch rokov voči ich protiprávnym zmluvám. Nielen že získali svoju slobodu, ale tiež vydobyli lepšie prostredie na pracovné aktivity pre svojich juniorov,” a “Ale kvôli neviditeľným vonkajším silám, aktivity JYJ boli obmedzené a JYJ hovorili o svojich pocitoch v tejto veci vo svojich interview, o tom ako sa usilovali nachádzať nové výzvy, miesto aby sa vzdali alebo cúvli.”

CEO C-JeS Baek Chang Joo vyhlásil,” Dlhú dobu sme tvrdo pracovali, aby sme mohli ísť vlastnou cestou, menili prekážky na príležitosti, aby sme mohli rozšíriť možnosti pre každého člena, urobili sme ich leadermi ostatné K-pop hviezdy, keď úspešne absolvovali dve svetové turné a zapísali sa v hereckom a muzikálovom priemysle,” a ” Chceli sme urobiť knihu, ktorá bude venovaná fanúšikom, ktorí preukazovali svoju lásku a podporu členom, bez ohľadu na to, ako ťažké veci sa diali.”

Časopis ‘The JYJ’ bol vytvorený z 25 hodín rozhovorov s členmi, a bude mať celkom 139 strán so špeciálnym DVD. Počas ich interview členovia údajne plakali, keď hovorili o udalostiach roku 2009 a o všetkých ľuďoch, ktorí im dali silu počas týchto ťažkých časov.

JYJ uviedli: “Aj keď v uplynulých 1000 dňoch boli ťažké časy, môžeme povedať, že sme boli naozaj šťastní. Pracovali sme ešte tvrdšie ako predtým, a hoci boli v ceste neočakávané prekážky, sme boli schopní rásť/rozvíjať sa a učiť sa. Chceli sme sa podeliť o príbeh uplynulých 1000 dní, ktoré boli šťastné, od okamihu, kedy sme sa prebudili až do chvíle, keď sme šli spať.”

JYJ časopis ‘The JYJ – First edition, recording 1000 days’ bude vydaný v Kórei a Japonsku začiatkom februára a bude možné ho kúpiť v C-JES obchode.

Zdroj: [wstarnews]
Preložil a Zdieľané: dongbangdata.net & TVXQ Slovakia
Pre DBSKCZ preložila: @ Kate