‎[TRANS] 130123 Max Changmin si dláždi cestu k titulu Princa zábavných show v ´Moonlight Prince´


V novej show KBS ´Moonlight Prince´, ktorá sa vysielala 22. januára, vynikol ako moderátor kto iný, než Max Chagmin (TVXQ). Aj keď bol v spoločnosti veteránov v oblasti zábavy, ako Kang Ho Dong a Tak Jae Hoon, svoju prítomnosť dal najavo vtipným a nečakaným šarmom.

20130123095917

Začal tým, že pri pohľade na Kang Ho Donga, ktorý sa objavil v kostýme Petra Pana, povedal, “Cítime sa z vás nepríjemne.” Správnymi gestami reagoval na konverzáciu so svojimi kolegami moderátormi, spôsoboval vzrušenie v štúdiu svojím podrezaným jazykom a odhodil svoj princovský a nesmelý image. Povedal: “Keď som bol študentom, nechodil som s veľa dievčatami. Keby som sa mohol vrátiť do školy, randil by som, koľko by som mohol.“

Ďalej zaujal pozornosť divákov, keď sa priznal k jeho krásnemu (?) odklonu od života príkladného študenta, keď sa prestal rozprávať so svojím otcom na tri dni, pretože jeho otec bol proti tomu, aby sa stal trainee a začal sa žiť ako spevák.

Max Changmin, ktorého Tak Jae Hoon nazval “najväčším z mužov”, počas tlačovej konferencie predviedol svoj ostrý jazyk, ktorým sa veľmi odlišuje od obrazu gentlemana, ktorým obvykle pôsobí. Jeho šarm a vtip, ktoré dostali všetkých v štúdiu, a priniesli mu kladné hodnotenie.

Je nemožné, aby neporovnávať Maxa Changmina s Lee Seung Gim, ktorý tiež začínal ako spevák a stal “akvizíciou prvej triedy v zábavnej oblasti” v show ‘Two Days, One Night’ a ‘Strong Heart’. Kang Ho Dong sa o tom vyjadril tlačovej konferencii: “Je osobou s neobmedzenými možnosťami,” a “Podobá sa na Lee Seung Giho v tom, že tiež tvrdo pracuje.” Mnohí sú zvedaví, či Kang Ho Dong pomôže Maxovi Changminovi stať sa “ďalším princom zábavných show” prostredníctvom ´Moonlight Prince´.

Ľudí na internete zaujala táto novú stránka Maxa Changmina a nechávali odkazy ako: “Max Changmin má nečakané kúzlo”, “Je to očarujúca osobnosť, ktorá je zmesou nevinnosti a bezbrannosti,” a “Čím nás očarí Max Changmin v druhej epizóde ´Moonlight Prince’?”

´Moonlight Prince´, moderovaný charizmatickým kvintetom Kang Ho Dong, Tak Jae Hoon, Jung Jae Hyung, Brave Brothers a Max Changmin, sa venuje rozhovorom o knihách, ktoré vyberajú hostia každý týždeň. Show sa vysiela každý utorok o 23:10.

Zdroj: [frontier times]
Do angličtiny preložil a zdieľal: dongbangdata.net & TVXQ Slovakia
Pre DBSKCZ preložila: @Kate

Advertisements