[Trans] 130111 Exkluzivní Rozhovor s Yoochunem v Pekingu (Sina Ent.)


Sina Entertainment udělala exkluzivní rozhovor s Park Yoochunem během Yoochunovým ‘Media Day’ v Pekingu organizovaného jihokorejskou agenturou C-Jes.

photogrid_1357925798922

Oficiální návštěva Číny; V Pekingu nebyla taková zima, jak jsem očekával.
Přestože to není jeho první návštěva Číny, je to poprvé, kdy je jeho program bez koncertu, fan meetingu nebo aktivit spojených s vystoupením. Park Yoochun ukázal pravý pracovní přístup, který korejci většinou mají. Sdělil, že kvůli natáčení dramatu ‘Missing You’ neměl čas udělat si čas na osobní poděkování čínským médiím. Proto byla tato návštěva speciálně vytvořena jim poděkovat.

Když mluvil o jeho dojmech z Pekingu, řekl, že se v duchu připravoval na velkou zimu v Pekingu, ale nebyla taková zima jako v Seoulu. K pekingské kuchyni odhalil, že ví o malé restauraci, kterou navštěvuje tak často, že její vedoucí nyní rozumí korejsky a dává mu speciální privilegia, a může si objednat jídla, která nejsou v jídelním lístku. Tentokrát bylo to jídlo, které v Pekingu chtěl jíst nejvíc, kebab.

Vybírá si práci podle pocitů; opravdový charakter je spojený Jung Woo a Lee Gak

Park Yoochun si v roce 2012 se dvěma oblíbenými dramaty ‘Rooftop Prince’ a ‘Missing You’ užíval velké popularity než kdy před tím. Kromě fanoušků z jeho zpěváckých dní jsou i noví fanoušci dramat; dnes, venku při tiskové konferenci, byla ulice plná jeho fanoušků, jen aby se mohli podívat na svojí hvězdu.

Během tiskové konference byla oblíbená dramata, ve kterých hrál, tématem, které musí být zmíněno. K jeho obrovskému úspěchu jeho práce sdělil, že se pro první práci ‘Sungkyunkwan Scandal’ nemohl rozhodnout, a tak naslouchal názorům lidí kolem něho. Ale pro nedávná dramata ‘Rooftop Prince a ‘Missing You’ byl osloven scénářem, že se pro ně rozhodl sám. Když se ptali na část ‘Rooftop Prince’, která v něm zanechala největší dojem, odpověděl, že si bude vždy pamatovat svatbu na střeše; atmosféra byla tak smutná a i štábu tekly slzy. Když bylo zmíněno, že ‘Missing You’ má více líbacích scén než ‘Rooftop Prince’, vypadal nepřesvědčeně a řekl, že vlastně ‘Rooftop Prince’ má více líbacích scén, ale diváci jsou ovlivněni těžkou atmosférou v ‘Missing You’ a mají z toho jiný dojem.

Když mluvil o svém vlastním charakteru, prozradil, že je kombinací Han Jung Woo a Lee Gaka. Má Lee Gakův smysl pro zodpovědnost bez ztráty svobody a Jung Woo-ův sklon k dětskosti a rozmazlenosti a také vtipkování. Byl pyšný na své dobré mezilidské vztahy a řekl, že udržuje dobré vztahy se všemi herci/herečkami, se kterými spolupracoval, a zůstává s nimi v kontaktu i nyní. O nejvíce kliknutí na Internetu pro ‘Rooftop Prince’ Park Yoochun sdělil, že z toho byl sám šokován, když o tom slyšel. O konci ‘Missing You’, o který se všichni zajímají, se sevřenými ústy řekl, že scénař ještě není dopsán, ale přeje si tragický konec a prosil scénáristu, aby ho nechal umřít.
Vstup na čínský trh je možný kdykoliv; chce zkusit válečný film

Aktivity tohoto mediálního dne jsou široce sledovány jako první krok Park Yoochuna na čínský market. K tomuto byl upřímný a řekl, že se může stát cokoliv, pokud bude vyhovující scénář. Odhalil také, že dostal několik žádostí k další spolupráci, ale ještě se nerozhodl.

Člen JYJ Kim Jaejoong již vstoupil na stříbrné plátno s filmem ‘Codename Jackal’; když jsme se ho ptali, zda jej bude následovat, Park Yoochun odpověděl, že není kam spěchat. Sdělil: “Počkejte, až mi bude 30 nebo 40, až budu moci zkusit více druhů rolí, s filmy nemusím nikam spěchat.” O druhu filmu, ve kterém by si nejraději zahrál, dostal 3 možnosti (romantický, akční nebo komedii). Odpověděl nečekaně – válený film. Zavtipkoval: “Abych řekl pravdu, chtěl jsem hrát v hororovém filmu, ale byl jsem tak vystrašený, že jsem to vzdal. Teď chci nejvíc hrát ve válečném filmu, nejlepší scéna by byla 5 tisíc koní utíkajících proti mně.”

Trpěl hodně pro ‘Missing You’; Harryho role je příliš nemocná

Park Yoochun nedávno získal pozornost více a více fanoušků díky populárnímu korejskému dramatu ‘Missing You’. Zásnubní scéna všech herců přidala barvy příběhu, ale smutná zápletka a mrazivé počasí byli těžké pro Park Yoochuna při natáčení. Když jsme se ho ptali, co bylo nejbolestivější při natáčení, odpověděl: “Kvůli mnoha brečícím scénám ztratilo tělo hodně energie. Moje pusa vždycky zamrzla při říkání replik ve studeném počasí.” Dále dodal: “Když vál ledový vítr, nebylo jednoduché plakat.” Fantazie diváků praskala ve švech při Jung Woo-ově replice: “Já nebrečím, to je proto, že fouká vítr”, která vypadala opravdově a zajímavě.

Když jsme se jej ptali na jeho vlastní osobnost, zda je blízko Jung Woo-ovi nebo Harrymu, Park Yoochun vysvětlil: “Samozřejmě, že jsem více jako Jung Woo-ovi, dobrý v čekání!” Park Yoochun dále vysvětlil, aby se pokusil objasnit, že v dramatu Harry, kterého hraje Yoo Seung Ho, je blázen a posedlý řízením, které se stává později nemocí. Pro něho samotného, nechtěl by být takový a věnuje odpovídající víru ženě, kterou bude milovat bez výše zmíněných principů. V dramatu čekal Jung Woo na lásku 14 let a Park Yoochun realisticky řekl: “14 let dělá ten příběh krásným, ale v realitě taková doba není tak jednoduchá.” Když toto řekl, na tváři měl výraz “Nedokážu si to představit!” a byl to velmi roztomilý výraz.

photogrid_1357924875131

‘Missing You’ tragický konec je logický; po dokončení natáčení, těší se na cestu na Kubu

Během nedávného rozhovoru Park Yoochun otevřeně vyjádřil, že doufá, že ‘Missing You’ bude mít tragický konec. Když se nyní blížíme o finále a zbývají jen 2 epizody, jak příběh skončí, to přirozeně bylo dalším předmětem zájmu. K tomu Park Yoochun sdělil: “I když lidé kolem mě nesouhlasí, moje doufání, pro tragický konec se nezměnilo.” Zároveň také vysvětlil: “Ne, protože musíme dát příběhu smutný konec, ale protože celá zápletka bude znít logicky pouze, když Jung Woo zemře a vše bude dávat smysl.”

V roce 2012 Park Yoochun hrál v ‘Rooftop Prince’ a ‘Missing You’ jedno za druhým, obojí dostalo vynikající hodnocení, ale nemohl si dobře odpočinout. Když jsme se ptali, co chce nejvíce udělat poté, co dokončí natáčení a na které místo chce nejvíce jet, vypadal jako by maloval krásný obraz ve své mysli a řekl: “Chtěl bych cestovat po dokončení ‘Missing You’ a pokud si mám vybrat míst, bude to Kuba, kde můžu volně odpočívat.”

JYJ album v rozvrhu; chce ochutnat pečenou kachnu v Pekingu.

Rok 2013 právě začal a Park Yoochun již nyní má nové album JYJ v rozvrhu. K dalším projektům sdělil, že ještě nemá žádné plány, ale pokud bude mít šanci, nadělí fanouškům hudební nebo televizní projekt. Ptali jsme se ho, které jídlo chce v Pekingu nejvíce ochutnat, Yoochun rychle odpověděl, že již poprosil štáb, aby ho vzali na pečenou kachnu, a po jídle se mu bude prý dobře spát. Byl plný života a energie, ale nepodařilo se mu zakrýt únavu, která nás bolela. Když jsme ho prosili, aby řekl několik slov v čínštině, Park Yoochun stydlivě řekl: “Před 10 lety jsem se čínsky učil, ale většinu jsem zapomněl. Protože jsem se díval na spoustu zombie/upírských filmů, můžu jen křičet: “jiu ming ah” (“救命啊” znamená “pomoc!” v čínštině). Jeho slova všechny rozesmála.

Tato cesta do Pekingu je z určitého úhlu prvním krokem Park Yoochuna do Číny, a skromně řekl, že přišel pozdravit a poděkovat čínským médiím. Věříme, že po této události jej budou moci čínští fanouškové vidět častěji. O fanmeetinzích také Park Yoochun řekl, že ‘Missing You’ bude možností pro více fanmeetingů na více místech. (Thanks 红丽/文 郑福德/图 张大伟/视频)

Zdroj Sina Entertainment
Speciální poděkování micky baidubar za link na video
Eng. Trans: melodysky+Vienna@ParkYoochunSingaporeFC
Shared by ParkYoochun SGFC + JYJ3
CZ Trans: @Naiseen

Poznámky překladatelů:

Ve videu Yoochun řekl “smutný konec” je více logický. Čínský článek od Sina píše: “Han Jung Woo-ova smrt je více logická” -via chloe6002

Vysvětlil: nemusí to mít smutný konec, ale zatím smrt Jung Woo může dát příběhu smysl, všechno je pak logické.