‎[NEWS] 130130 Najnovší japonský single album TVXQ (DBSK) Catch Me -If You Wanna- bude dnes vydaný v Kórei


Catch Me -If You Wanna- obsadil prvé miesto v Oricon Daily Chart ako aj v týždennom rebríčku Oricon Weekly Single Chart hneď, ako bol zverejnený 16. januára.

40171428

Ich rekord ako prvých zahraničných umelcov na vrchole Oricon Weekly Single Chart pokračuje, keď sa tam dokázali vyšvihnúť už 12-ty krát za sebou.

Tento single album bude obsahovať japonskú verziu Catch Me, ktorá bola pôvodne vydaná v Kórei v septembri 2012 a tiež baladu I Know, ktorá bola použitá v dráme Catherine 3 kanálu Kansai TV, Fuji TV.

Album vyjde vo dvoch verziách. Verzia DVD bude obsahovať DVD s hudobnými videami Catch Me, a I Know, a tiež video, zo zákulisia natáčania MV ku Catch Me. Verzia CD má navyše jemnú unplugged verziu pesničky I Know, ktorú členovia spievajú len s klavírnym sprievodom.

Ďalší album TVXQ ´Time´ vyjde v Japonsku 6. marca, a skupina začne japonské turné v piatich najväčších koncertných arénach (five domes tour) od 27. apríla 2013.

Aktuálne môžu fanúšikovia U-know Yunha vidieť v SBS dráme Yawang (Queen of Ambition), zatiaľ čo Max Changmin spolumoderuje KBS2 talkshow Moonlight Prince.

Foto zdroj: SM Entertainment
Zdroj: enewsWorld
Sdíleli: DBSKCZ + TVXQ Slovakia
Pre DBSKCZ preložila: @Kate

Advertisements