[News] 130201 Jaejoongovo korejské album na 4. místě Oriconu bez propagace


První sólové album Kima Jaejoonga z JYJ má dobré ohlasy i v Japonsku.

i130201-30a

Dle Oriconu, nejprestižnější japonské hitparády prodejů se album Kima Jaejoonga “I“ umístilo na 4. příčce hitparády zahraničních alb a na 8. příčce týdenní hitparády celkově v týdnu 21.- 27. ledna. Kim Jaejoong prodal v Japonsku po vydání alba 18. ledna během 10 dní 20 177 kopií.

Toto umístění korejského alba, které bylo vydáno v Japonsku bez propagace, je považováno za ojedinělé. Mělo by být zaznamenáno, že počet kopií, které nešly přes oficiální japonské distributory, nebyl zahrnut ani zaznamenán v hitparádě.

Kim Jaejoongovo album získalo pozornost a bylo vyprodáno bez jakékoliv propagace, což je neobvyklé. Stalo se také číslem 1 na iTunes rock hitparádách v 9 zemích v zahraničí včetně Japonska. C-Jes Entertainment nedávno nechala vyrobit dalších 20 000 kopií, jelikož se 120 000 kopií vyrobených na začátku, vyprodalo.

První sólové mini-album Kima Jaejoonga “I“ je klasifikováno jako rockové, intenzivní zvuk titulní skladby s názvem „Mine“ a před-vydaná píseň “One Kiss“, sladký hlas s působivým textem písní “There’s Only You“, “My Only Comfort“, “All Alone“ si získaly velkou úroveň popularity a získaly pozitivní kritiku.

Kim Jaejoong bude pokračovat s „“Your, My, Mine“ asijským turné v lednu po úspěšně dokončených mini-koncertech a fanmeetinzích s více než 16 000 fanoušky ve dnech 26. – 27. ledna.

Zdroj: enews24 via Nate
CZ Trans: @Naiseen
Sdíleli: JYJ3 & DBSKCZ

Advertisements