[AdminPost] 3. výročí DBSKCZ


5. února 2013 jsme oslavili již 3. výročí od založení DBSKCZ. Děkujeme všem čtenářům za neustálou podporu a návštěvu našeho webu / facebooku / twitteru…

cropped-alfkhj.jpg

 

Již jsou to celkem 3 roky, co Vám přinášíme čerstvé aktualizace z DB5K světa a snažíme se udržovat, co nejaktuálnější informace. DBSKCZ se za několik posledních měsíců rozrostlo a nyní se Vám pokusíme shrnout úspěchy roku 2012.

Začátek roku jsme začali velmi slibně díky Vašim hlasům mohla spousta televizních diváků vidět poprvé k-pop zpěváky ve Wishilistu na MTV CZ. JYJ se statečně drželi 5 kol na prvním místě a dalších 5 kol na druhém. (Více zde)

V únoru 2012 jsme oslavili 8000 návštěv blogu a odměnili Vás novým logem fanclubu.

otres 13

Fanclubové aktivity během roku byly pestřejší než jsme čekali.

  1. Založili jsme šňůru srazu – W-projekt a navštívili jsme Hradec Králové a Ostravu a Prahu.
  2. Účastnili jsme se setkání Hallyu Wave s 2 hodinovou přednáškou o historii DB5K (1. část, 2. část)
  3. Uskutečnili jsme další výlet na zámek Dobříš
  4. Stali jsme se spoluzakladately a spolupracujeme s celosvětovou aliancí ICFA
  5. Začali jsme také poodhalovat místa, která DB5K navštívili v České republice v seriálu o Prince in Prague místech
  6. Otevřeli jsme naše Facebookové stránky DBSK Czech světu. Facebook sám měl před otevřením 500 fanoušků pouze z České republiky
  7. Zveřejnili jsme také první výsledky neoficiální hitparády českých Cassies

Nový sólový klip XIA nás nenechal klidnými, a tak jste mohli znovu vidět Kima Junsu (XIA) v CZ MTV Wishlist hitparádě, kde získal po celých 10 kol 1. místo s písní Tarantallegra. Byl to jeden z největších úspěchů, jelikož se tak XIA stal prvním sólovým k-pop zpěvákem, který získal první místo celkem 10x v řadě.

Ke konci roku 2012 jsme také začali spolupracovat s novým českým portálem AsianStyle, kde si naše příspěvky můžete přečíst také. Díky velkému zájmu o překlady článků jsme dali dohromady větší překladatelský tým, který se skládá z 3 českých a 3 slovenských překladatelek, které pravidelně překládají.

cropped-img_424afhfa.jpg

Co říci závěrem. Za celý team DBSK Czech Vám děkujeme za každou návštěvu našich stránek, děkujeme za každý komentář, který ke článku přidáte. Je to odměna, které si redaktoři velmi váží a těší se jí.

Pro tento rok plánujeme pokračovat v šíření krásné hudby DB5K členů a jejich aktivit a zároveň ve vytrvalé podpoře aktivit jak TVXQ tak i JYJ. Doufáme, že Vám budeme moci přinést ještě více zajímavých článků, překladů, aktivit, fanprojektů a dalšího v tomto roce.

Always Keep The Faith

Admini DBSKCZ

Advertisements