[TRANS] 130207 26. Února vydá Jaejoong repackage verzi svého alba


Kim Jaejoong z JYJ, který nedávno „přesedlal“ na svou sólovou dráhu rockera, bude 26. Února vydávat repackage album ‚Y‘.

Image

První jeho sólové minialbum ‚I‘ mělo pozitivní ohlasy jak v Koreji, tak i v zahraničí. Album vítězilo v týdenní, denní i celkové hitparádě Hanteo během pouhých pěti dní, co bylo k dostání. Dostalo se na vrchol prodávaných alb na Taiwanu a v Japonsku a umístilo se na druhém místě v Billboard World Album Charts.

Sedmého února mluvčí oznámil pro rozhovor do eNews, že: „Všech 120 000 kopií první edice Jaejoongova sólo alba bylo vyprodáno. Dalších přidaných 20 000 kopií se také vyprodalo během jednoho týdne. Zrovna pracujeme na druhém přídavném tisku alb. Celé je to velmi překvapivá situace, vzhledem k tomu, že žádná Jaejoongova vystoupení nebyla nijak vysílána. Dokazuje to nejen kvalitu jeho alba, ale také jeho popularitu.“

Agentura C-JeS Entertainment, která Jaejoonga zastupuje prohlásila: „První sólové minialbum Kim Jaejoonga zaznamenalo hodně lásky jak od domácích, tak i v zahraničí a jeho repackage verze ‚Y‘ tak bude skvělým dárkem pro všechny, kteří doufali, že uvidí novou tvář Kim Jaejoonga,“ a také dodali: „Repackage album bude zahrnovat pět písniček z prvního alba a také dvě extra stopy, včetně „Only Love“, nevydané taneční písničky, kterou Jaejoong předvedl na svém KINTEX koncertu. Album bude zahrnovat také fotografii ze speciální edice.“

„Only Love“ složil Kim Jaejoong a je to chytlavá taneční písnička s náznakem dubstepu. Jaejoong tuhle skladbu předvedl prvně během svého „Your, My and Mine“ koncertu, 26. Ledna, a 27. Už na ni bylo mnoho pozitivních ohlasů od fanoušků, díky své rafinované choreografii a vzrušujícímu tempu.

Datum vydání repackage alba je 26. Února a bude možné jej před-objednat od 13. Února. Vydání repackage alba bude zároveň se začátkem Jaejoongova asijského turné.

Zdroj + Foto: sharingyoochun.net

CZ Trans: @Babu

Advertisements