[News] 130220 – Max Changmin (TVXQ) na kolenách pred ženou


Max Changmin prosil na kolenách malé dievčatko o odpustenie.

Epizóda KBS variety show “Moonlight Prince“ vysielaná 19. februára, predstavila bezmocného Maxa Changmina, keď sa kvôli nemu odrazu rozplakalo dieťa.
2013022002114310_1_rstarbes

V určitej časti tejto epizódy mali moderátori odpovedať na otázky o knihe “Charlotte´s Web“ (Šarlotina pavučinka), ktorú vybrali hostia Lee Jae Ryong a Lee Hoon. Diváci, ktorí sa pýtali, neboli nikto iný než malé deti.

Päťročná Jeon Ji Won sa spýtala, “Koľko častí majú Šarlotine nohy?“ a napriek tomu, že to bola presne taká istá otázka, akú Lee Jae Ryong predpovedal počas doučovania pred kvízom, Max Changmin vtedy povedal, “Pšt, som si istý, že to tam nebude.“

Kvôli tomuto Changmin odpoveď nevedel a iba bezbranne vyprskol, “Dva,“ čím rozosmial všetkých prítomných.

Keďže Changmin nebol schopný odpovedať na prvý raz, Jeon Ji Won nemohla získať cenu. Dievčatko nahnevane zakričalo, “Odpoveď je sedem!“ a nebezpečne na Changmina zazerala.

Kang Ho Dong sa ju pokúšal upokojiť, “Musí byť naozaj nazlostená…“, ale Jeon Ji Won sa od hnevu rozplakala.

Changmin ju objal a snažil sa ju upokojiť, ale Jeon Ji Won neprestávala roniť slzy, čo dostalo Changmina na kolená, prosiac o odpustenie.

Keď Jeon Ji Won prestala plakať, Kang Ho Dong povedal, “Hlavu hore. Objím ho,“ a skutočne mu venovala objatie, vyvolajúc úsmev na tvárach divákov.

Zdieľal: dongbangdata.net
Pre DBSKCZ preložila: @voldeminnie29
Advertisements