[Trans] 121207 Star Exclusive Report Část 5: TVXQ: Naša SMTown rodina


A je tu posledná časť NAVER Star Exclusive Report s TVXQ. Tentoraz sa príbeh sústreďuje na ich SM Town World Tour a členov SM Town family.

19077n

Zdravím všetkých! Som U-Know Yunho. Už je to posledná časť Star Exclusive Report. V nej vám odhalíme fotografie z SM Town World Tour. Prvá vznikla počas SM Town Live v Singapure. V ten istý deň oslavoval aj náš Kangta narodeniny! Pred koncertom sme teda usporiadali narodeninovú oslavu. Á! Keďže sa f(x) pripravovali na svoje vystúpenie, nie sú tu s nami.~~ Fotka na pamiatku so všetkými! Hyung! Všetko najlepšie! ^^

4vpu1e

Pokiaľ sme sa pripravovali na party, odfotili sme sa s našimi juniormi, EXO! Špeciálna póza iba pre Star Exclusive Report. Vďační dongsaeng-ovia.(Pozn.pr.: mladší speváci) Sú to naši priatelia, ktorí tvrdo pracovali, prosím, podporte ich. ^^ Sú veľmi milí!

2366nr

Tento krát tu je Minho zo SHINee! Minho skutočne nasledoval v našich stopách! Zdá sa to ako iba pár dní dozadu, keď SHINee debutovali a teraz sa stali dobrou skupinou. Žiariví SHINee, nevzdávajte sa!

nd3jsw

Okrem mňa to je ´maknae line´~ ^^ (Pozn.pr.: Najmladší členovia skupín) Taemin zo SHINee, ktorý s pribúdajúcim vekom opeknieva, a Yoona so Seohyun, ktoré sú zo dňa na deň krajšie. Takúto fotku sme už dlho nemali! Vrátane nášho Changmina, každý je charizmatický maknae.

1jwacp

Teraz tu máme Super Junior~ ^^ Títo dvaja, ktorí sú postupne skôr ako skutoční bratia! S Donghaem a Shindongom~ Dvaja, čo sú naplnení dôvtipom, nám pomohli propagovať ´We Are T!´! Kto prišiel na náš koncert, to pozná, však? Keď zvoláme “We are!“, čo máte urobiť? Proste ukážte znak ´T´ a zakričte s nami. Prosím, nezabudnite na tento sľub. ^^
“We Are T!“ (My sme T!)

2uo5pjc

Koncert v Singapure skončil a sme na ceste do Thajska, do Bangkoku. Dokonca aj v prenajatom lietadle sme sa na pamiatku odfotili so všetkými spevákmi a štábom.
Na fotke so mnou je spoľahlivý Kangta, ktorý mi poskytol veľmi dobré návrhy, a Kangin a Yesung zo Super Junioru.~ Vyzerali sme vzrušene, však? Ach~ Pýtate sa, kam išiel Changmin? Mal ďalší rozvrh, takže poletí iným lietadlom do Bangkoku. ^^

jq6zw6

Presadil som sa, aby som našiel členov EXO. Je skvelé, môcť sa pohybovať po prenajatom lietadle.~ Táto fotka vznikla, keď sme sa rozprávali o rôznych témach! Vyzerá to, že sme riešili niečo vážne. Hneď vedľa mňa je člen EXO-K, Baekhyun, ktorý sa tváril naozaj podarene.

33yktgo

Dorazili sme na letisko v Bangkoku a bol som prekvapený, že nás tam privítalo tak veľa fanúšikov. Znovu, ďakujeme vám. Pre každého bezpečie sme sa museli rýchlo premiestniť!
Na fotke som s drahou BoA! BoA je priateľka, s ktorou môžem zdieľať svoje myšlienky. Takisto je aj môj senior, teda sme prebrali veľa vážnych tém, ale aj sme sa nespočetnekrát zasmiali. Ako sa pozerám, zdá sa, že v tej chvíli sme tiež počuli povzbudenia fanúšikov. Ďakujeme!

2h2jew2

To je miesto koncertu v Bangkoku. Bangkok, rovnako ako Singapur, je veľký otvorený priestor, tak sme sa báli, či nebude pršať. Unavený Changmin si na chvíľu pospal v čakárni. Jeho maska na spanie je zlatá, že?

357j6ub

Členky f(x), ktoré sa zastavili u nás v čakárni! Prišli potichu, aby nezobudili Changmina! A potom sme sa spoločne odfotili na pamiatku! Changmin to vôbec netušil a stále bol vo svojom svete snov! Som zvedavý, ako bude reagovať, až uvidí túto fotku. ^^

2z5tz7a

Koncert začína! Idem na pódium ako prvý. Toto je zaujímavý bod SM Town Live. Spoločné vystúpenie! Budem spievať spolu s Kyuhyunom zo Super Junioru.
Na fotke ma pripravujú, než bude čas ísť.

1071jxg

Na pódiu v Bangkoku sa tentoraz ako prekvapenie objaví Minho zo SHINee. Zvyčajne túto úlohu má niektorá z fanúšičiek a potom jej s Kyuhyunom zaspievame pieseň. Ale dnes ju nahradí Minho.
Vyzeralo to, že krik fanúšikov bol hlasnejší! Po vystúpení sme si spravili ďalšiu pamätnú ´Kyu line´ fotografiu. ^^
(Pozn.pr.: Kyu line je označenie, ktoré pomenúva skupinu ľudí podobných Kyuhyunovi, vymyslené pre zábavu.)

2evqlna

Okey! Znovu je náš čas, aby sme sa vrátili ako TVXQ na pódium. Táto fotka sa zdá byť vhodná na záver! Prezreli ste si pozorne náš päťdielny Star Exclusive Report s TVXQ? Tiež sa nám zdá zaujímavé, že vám takto môžeme ukázať naše rôzne stránky, ktoré zvyčajne neodhaľujeme. Momentálne sme zaneprázdnení s aktivitami pre “Humanoids“! Budeme sa snažiť vám ukázať, ako sa zdokonaľujeme a v budúcnosti vám poskytnúť na nás ešte bližší pohľad!
Prosím, majte TVXQ ešte radšej~~~ Ďakujeme vám!

Yunho a Changmin na rozlúčku ešte napísali krátke odkazy pre všetkých čitateľov:

negms5

Pre NAVER Star Exclusive report…
Ponúknuť tak veľa stránok TVXQ… A za množstvo lásky a podpory~ Ďakujeme vám všetkým ^^
Stretneme sa s vami opäť ako lepší ľudia. Tak majte radi a podporujte ´Humanoids´~
– U-Know Yunho

08185550652

Vďaka za to, že máte radi ´Naver Star Exclusive´~ Prosím vypočujte si nové vydanie ´Humanoids´ . Ďakujeme vám~~~ ^_^
– Max Changmin

Zdroj: ews.naver
Zdieľal: sharingyoochun.net
Pre DBSKCZ preložila: @voldeminnie29

Advertisements