[Trans] 130207 – DBSK Yunho získava za svoje herecké výkony pozitívne hodnotenia


Jung Yunho (DBSK) sa nedávno dostal do pozornosti pre jeho zlepšujúce sa herecké schopnosti.

020613yunho

V súčasnosti Yunho hraje rolu Baek Do Hoona, syna výkonného riaditeľa (CEO) veľkého koncernu v SBS dráme “Night King” (alebo “Queen Of Ambition“).

Baek Do Hoon je hravý voľnomyšlienkár, ktorý bol na univerzite hráčom ľadového hokeja. Tento charakter očaril srdcia aj ako milý mladší brat poslúchajúci svoju staršiu sestru Baek Do Kyung (hrá Kim Sung Ryung).

Diváci však vnímali postavu Baek Do Hoona ako príliš nereálnu a úslužnú, ktorá nesedí so zvyšnou atmosférou v dráme. Preto si mysleli, že Yunhovo hranie sa zdá byť nemotorné a mimo. 

Ale v poslednom čase zbadali v Baek Do Hoonovom charaktere zmenu. Súbežne s vývojom jeho ľúbostnej línie s Joo Da Hae (hrá Soo Ae), diváci mohli spoznať mužnejšiu stránku jeho postavy, skôr ako imidž rozkošného mladšieho brata. Takisto chválili Yunhove prirodzene napredujúce herecké schopnosti.

Obzvlášť sa rozplývali nad scénou, v ktorej Baek Do Hoon plačúc prosí Joo Da Hae, aby s ním zostala. Napísali komentáre ako: „Keď Do Hoon plakal v nemocnici, moje srdce trpelo,“ „Jung Yunhove hranie bolo dnes vynikajúce,“ „Plačúca scéna v nemocnici bola skutočne top,“ „Vyzerá to, že Yunhove herecké výkony sa zlepšujú s každou epizódou,“ a mnohé ďalšie.

V roku 2009 Yunha obsadili ako hlavného hrdinu v MBC dráme “Heading to the Ground,” ale svojím hraním si nezískal kladné reakcie. Krátko sa objavil aj v KBS dráme “Poseidon” v roku 2011.

Kredit: soompi
Zdieľané: sharingyoochun.net
Pre DBSKCZ preložila: @Lisbet

Advertisements