[News] 130223 – Yoochunovo exkluzivní interview se Sohu Entertainment: První čínská show


66672_391434850951885_668614494_n

 

(Zdroj fotky: JYJ Official FB)

Pečlivě připravené týmem Lucernové festivalové noční show (Yuan Xiao Xi Le hui) interview s reportérem přes Internetový chat přijal Park Yoochun a odhalil tajemství před svým prvním vystoupením v čínské show a také informace o vývoji osobní kariéry.

Na tuto první čínskou show potvrdil, že přiletí charterovým letadlem. Sdělil, že z důvodu jeho plného rozvrhu je čas velmi malý, ale naštěstí bylo o vše dobře postaráno. Přestože se setkal s novináři během Pekingského mediálního dne minulý měsíc, stále se velmi těší na setkání se všemi na Hunanské Lucernové festivalové noční show. Účastní se 2. největšího čínského festivalu, Lucernové festivalové živé noci v Hunanské televizi, detaily nemohl odhalit, ale zdůraznil, že přiveze píseň, která jasně rozzáří každého. Doufá, že se tu noc všichni budou na program dívat s radostí.

Protože se jedná o jeho první čínskou show, je velmi nervózní. A také se již dlouhou dobu neúčastnil žádných variety show, proto se na program velmi těší. Ví, že 3 dramata ‘Sungkyunkwan Scandal’, ‘Rooftop Prince’ a ‘Missing You’ jsou velmi populární v Číně a je velmi šťastný. Odpověděl, že má mnoho věcí, které chce čínským fanouškům sdělit a spoustu radostných událostí, o které se chce podělit, a doufá, že to bude moci udělat na Lucernové festivalové noci.

Vzhledem k tomu, že ‘Missing You’ mělo obrovský ohlas na Internetu a mezi fanoušky, v tomto velmi srdceryvném dramatu historie, jsme se jej zeptali, zda ukázal sám sebe ve svém hereckém výkonu a on upřímně odpověděl: “Když to tak vezmu, jsem taky citlivá osoba. Hlavní postava má velmi jemné city a pro mě, hlavně poránu, nebo když jsem sám, myslím na spoustu věcí. V tu chvíli, také myslím na věci, vztahující se k roli nebo k vystoupení písně, velmi mi to pomáhá.” Ptali jsme se na spolupráci s Yoon Eun Hye, řekl, že je jejich věkový rozdíl malý a oba si dobře rozuměli, takže natáčení ‘Missing You’ bylo plynulé a skončilo bez problémů.

Debutoval jako zpěvák a jeho kreativní talenty byly velmi dobře zjištěny. Jako herec získal za svá dramata nevídanou chválu. Se 4 dramaty během 3 let získal ceny 3 televizních stanic v Koreji jako vítr a dosáhl Grand Slamu. V Koreji se zdá, že tato čest a kompetence patří pouze Park Yoochunovi. Být hercem nebo zpěvákem, co má raději? Nebo na co se bude v budoucnu více soustředit? Park Yoochun řekl vážně: “Obojí mají jiné zajímavosti, proto je velmi těžké si jednu z nich vybrat. Stal jsem se hercem po tom, co jsem byl zpěvákem, ale cítím, že být hercem mi sedí. Jak bych to měl říci? Jako koníček být zpěvákem je něco, co je mi blízké; pokud bych nezpíval, cítil bych se nepříjemně. Když natáčím drama, vždycky si najdu chvíli na zpěv. Zatímco pracuji tvrdě, abych byl dobrý zpěvák, pracuji také tvrdě na tom, abych byl dobrý herec.” K tomu, že jsou fanoušci zvědaví na jeho plány v Číně, definitivně odpověděl: “Chtěl bych zkusit výzvu a zahrát si ve velkolepém filmu v Číně. Mám pozitivní pohled na čínské filmy. Je jedno kdy, pokud bude šance, doufám, že budu moci hrát v čínském filmu nebo televizním seriálu.”

Jelikož tým pro tuto Lucernovou festivalovou noční show je Happy Camp tým, byly také zprávy na Tieba a Weibo (pozn. čínská sociální média) o tom, že Park Yoochun bude natáčet Happy Camp Speciál (pozn. velmi populární variety show v Číně). Yoochun řekl, že hodně čínských diváků ho zná z korejských dramat, takže by byl rád, aby jej všichni viděli v Lucernovém festivalovém programu. Díky Variety show by se mohl přiblížit k čínskému publiku a to by bylo skvělé.

K tomuto dárku divákům Park Yoochun řekl, že připravuje velké překvapení. Zdá se, že se budeme definitivně muset dívat na Hunan TV a vysílání Lucernové festivalové noční show 24. února v 7:30 večer, abychom viděli jeho vystoupení a překvapení.

Zdroj: Yule Sohu
Eng. Trans: melodysky@ParkYoochun SingaporeFC
CZ Trans: @Naiseen
Sdíleli: Park Yoochun Singapore Fanclub & Park Yoochun Philippines JYJ Philippines
via Cassiopeia Philipines Cebu Chapter

Advertisements