[Trans] 130221 – TVXQ pridajú k ich ’Dome ’ turné 4 extra vystúpenia


TVXQ pridali do svojho plánu ’5 Dome’ turné extra koncerty, predpokladá sa, že prilákajú viac ako 650 000 fanúšikov.

201302211035390310_1

Začínajúc v Saitama Super Arena 27. apríla, TVXQ budú prví nejaponskí ázijskí umelci, ktorí uskutočnia ’5 Dome’ koncertnú šnúru, vystupujúc v Tokyo Dome, Osaka Kyocera Dome, Fukuoka Yahoo! Japan Dome, Sapporo Dome a Nagoya Dome.

Podľa zdrojov v Japonsku bolo k pôvodným dvanástim koncertom pridané jedno extra vystúpenie v Nagoya Dome, dve v Kyocera Dome a jedno v Tokyo Dome. Predstavia sa teda na šiestich rozličných miestach na celkovo šestnástich koncertoch. Zvažujúc fakt, že iba samotný Tokyo Dome má kapacitu vyše 50 000 ľudí na jeden koncert, a turné bolo navýšené o štyri vystúpenia, je vynikajúci výkon.

TVXQ absolvujú ’5 Dome’ turné ako prví kórejskí umelci vôbec a štvrtí nejaponskí umelci, nasledujúc Bon Joviho (2003), the Eagles (2004) a Billy Joel (2006). Zarátajúc aj všetkých japonských umelcov, ktorým sa podarilo zrealizovať ’5 Dome’ turné, sa TVXQ zaradia na šestnáste miesto. S ich skúsenosťou, keď prilákali minulý rok viac než 550 000 fanúšikov na ich celoštátne turné, mnohí sa nevedia dočkať, čo TVXQ naplánovali pre tohtoročné turné. 

TVXQ odštartujú svoje turné 6. marca súbežne s vydaním ich nového japonského albumu ‘Time’.

Medzitým sa členovia TVXQ sústredia na ich individuálne aktivity v Kórei. Max Changmin pracuje na KBS 2TV šou ‘Moonlight Prince’, zatiaľ čo U-Know Yunho hrá v SBS pondelňajšej a utorňajšej dráme ‘Queen of Ambition’.

Zdroj: newsen
Preložené a zdieľané: dongbangdata.net
Pre DBSKCZ preložila: @lisbet

Advertisements