[Trans] 130224 – Yoochun: Tisková konference – Lucernový festival na Hunan TV


8503022060_871f6141a5_o

Yoochun je trošku nervózní na tiskové konferenci. Reportéři se jej ptali na Hito (falešný Han Jung Woo), zda si myslsí, že Hito a on jsou si podobní? Yoochun se zasmál a řekl, že si je blízký s Hitem, protože již viděl jeho fotku online. Je nervózní z debutu ve variety show v Číně, je rád, že je tam Happy Family a pomůžou mu relaxovat (Happy Family jsou myšleni MC z variety show “Happy Camp”, kteří jsou také MC pro Lucernový festival)

Část 2

Reportéři se ptali, zda se díval na oblíbený variety program “I am Singer” na Hunan TV, řekl, že ví, že je program populární, ale je tak zaneprázdněn, že jej ještě neviděl.

Reportéři se také ptali, zda má Yoochun rád sladké stejně jako Li Gak v Rooftop prince, Yoochun odpověděl, že ne. Pokud by snědl hodně sladkého, bolela by ho hlava. Jí kousek čokolády na doplnění energie. Neměl čas ochutnat Hunanskou kuchyni. Má v plánu vydat album (nezmínil zda sólo nebo se skupinou) a vždy přijede do Číny pokud bude mít možnost.

Část 3

O svém dalším projektu Yoochun řekl, že právě poslední dokončil v lednu a v současné době nemá konkrétní plán pro další projekty. Pokud by to bylo možné, rád by spolupracoval s režisérem Chen Kaige. “Viděl jsem jeho film ‘Farewell My Concubine*’ a jeho film je nyní v kinech v Koreji.

*Farewell My Concubine je vítězem zlaté palmy v roce 1993 na filmovém festivalu v Cannes.

 

Přeložila: naicha
Zdroj: různé oficiální kanály medií na Weibu
Zdroj: JYJ3 + Hunan TV
CZ Trans: @Naiseen

Advertisements