[News] 130306 – TVXQ vydali nový album s názvom TIME


Fanúšikovia skupiny TVXQ žiaria šťastím. Šiesty japonský štúdiový album s názvom TIME je na svete.

slider_d1a757a940f4dc0ad2006b9746f2a32f

Album vyšiel 6. marca v štyroch verziách, ako CD, dve verzie CD+DVD, a špeciálna ´BigEast´ verzia len pre BigEast fanúšikov (názov oficiálneho japonského fanklubu skupiny).

Jeho motívom je čas, minulosť, prítomnosť a budúcnosť, čo je vidieť ako na obale albumu, tak aj na zložení piesní na ňom. Poslucháči tu nájdu staršie skladby, ako Still, Blink či Android, ktoré vyšli ako single počas minulého roka, ale aj aktuálne kórejské hity, ktoré spievajú v japonskej verzii (Catch Me, Humanoids). Zároveň album predstavuje aj sedem noviniek, ktoré budú súčasťou blížiaceho sa “Tohoshinki 2013 5 Dome Tour“. (Tohoshinki je japonský názov skupiny TVXQ)

a3285e3c6c77b465c863eef41cedebf81a1a219e556053ccc550dabbe454afe337eb9432f97272938a98a2acffc2946d

Minulosť, Prítomnosť, Budúcnosť v podaní TVXQ

Časopis Shukan Jyosei sa oboch spevákov spýtal, ktorá je ich najobľúbenejšia pesnička z albumu TIME.
Changmin: „Ja mám obzvlášť rád Y3K a tiež One and Only One. Y3K pôsobí napínavo a vzrušujúco od začiatku až do konca. Pri nahrávaní tejto piesne som skúšal rôzne metódy, napríklad zmenami môjho hlasu pri speve vyjadriť význam textu piesne.
Na pesničke One and Only One sa mi veľmi páči text, cítim v ňom pozitívny a nádejný odkaz. Tešil som sa na jej nahrávanie, lebo som túžil spievať takéto pozitívne pesničky.“

Changminov tip – Y3K (audio):

Yunho: „Tiež sa mi páči One and Only One. Ľudia si často myslia, že hudba TVXQ je hlavne tanečná, ale spievame veľa pomalých piesní a balád a mnoho z nich je veľmi pekných. Android a Humaniods sú tanečné piesne, ktoré majú v textoch odkazy do budúcnosti. Našou snahou bolo, aby tieto naše odkazy, ako napríklad ´poďme spolu urobiť svet lepším´ alebo ´nestrať sám seba a choď cestou, ktorú si ty sám vyberieš´ boli pre poslucháčov v našich pesničkách viditeľné.“

Yunhov výber – One and Only One (audio):

Obaja speváci sa v súčasnosti venujú aj individuálnym aktivitám. U-Know Yunho účinkuje v seriáli ´Queen of Ambition´ a Shim Changmin odhaľuje svoju zabávačskú stránku v show o knihách ´Moonlight Prince´.
ZDROJ: continuetvxq.com, oricon.co.jp
youtube.com
FOTO: continuetvxq.com

Advertisements