[News] 130311 Jaké nároky má JYJ při výběru japonské agentury?


JYJ vysvětlili určité podmínky pro svého nového japonského partnera pro obnovení japonských aktivit v Japonsku se svým koncertem v Tokyo Dome na začátku dubna.

 8547577212_64d1f31898_o

“JYJ dostávají nabídky od japonských společností po dokončení soudního sporu se společností AVEX. Některé společnosti nabízejí multi-biliónové kontrakty.” Komentoval zástupce JYJ.

JYJ vyhráli v lednu 2013 soudní spor s japonskou společností AVEX, která byla jejich japonskou agenturou.

Tokijský okresní soud nařídil společnosti AVEX zaplatit JYJ 660 milionů Yenů (cca 135 milionů CZK) a také ukončil exkluzivní práva AVEXu na management JYJ. JYJ se stali žádanými mezi japonskými společnostmi, jakmile dostali povolení k obnovení aktivit.

Zástupci JYJ vysvětlili podmínky pro nové partnerství v Japonsku: “Nejdůležitější je pro nás důvěra. Již jednou jsme museli ukončit kontrakt z jedné strany, proto je pro skupinu velmi důležité mít agenturu, které mohou věřit dlouhou dobu.” “Pokud vezmeme v úvahu také charakteristiku japonského zábavního průmyslu, jsou měřítko a důvěryhodnost uznávaná v odvětví také velmi důležitými aspekty, které hledáme. Je totiž nemožné ignorovat vliv agentury v průmyslu.” Dodali zástupci JYJ.

Je také velmi důležité pochopit aktivity JYJ pokud se chcete stát novým partnerem: “JYJ se zaměřuje na vysoce kvalitní obsah a nechtějí zvyšovat popularitu skupiny (jako noví zpěváci). Potřebujeme partnera, který bude podporovat aktivity tohoto směru. Plná garance práv na rozhodování pro JYJ je nejdůležitější vyžadovanou podmínkou.” Vysvětlil jeden ze zástupců JYJ.

Bereme také v úvahu jak silnou vůli pro překonání překážek společnost má. AVEX se připravuje na odvolání a skupina hledá partnera, který by byl schopen jednat v právních aktivitách. C-Jes dodala: “Jelikož naše aktivity nejsou kompletně svobodné, musíme být připraveni společně.”

V posledním komentáři vysvětlili: “JYJ pečlivě připravuje svoji práci nejen v Koreji, ale také v Japonsku. Skupina nechce bezmyšlenkovitě prodávat své nahrávky pouze pro viditelný zisk. Všichni tři členové zlepšili své talenty a práci muzikály, dramaty a kariérami sólových zpěváků. Proto je i cena kontraktu důležitá.” Společnost se zdržela detailního vyjádření ceny a dalšího.

Očekáváme, že JYJ si vybere novou japonskou agenturu v období svých Tokyo Dome koncertů naplánovaných na 2. – 4. dubna 2013.

Zdroj: Nate + JYJ3 + DBSKCZ
Credits + Eng trans: http://dedicatee.wordpress.com
**Nesmí být kopírováno bez uvedení zdroje a vždy pouze celý obsah. Vyjímání částí nebo editace obsahu není povolena. **