[Trans] 130317 Kim Jaejoong odhalil svůj neuspěch v lásce a zazpívá v Šanghaji


Kim Jaejoong přiletěl 16. března do Šanghaje na mini-koncert spojený s fanmeetingem s názvem “Your, My and Mine”. Je to jeho první zastávka v Číně. Kdekoliv se korejská hvězda objevila, místo se zaplnilo jeho popularitou. V den příjezdu fanoušci obklopili vstup do hotelu, je aby se podívali na svého idola.

Kim Jaejoong se změní v rockovou hvězdu a stráví příjemné chvíle se svými fanoušky na turné s jeho nově vydaným albem “I”. Bude vyprávět příběhy a bude komunikovat s fanoušky.

w020130317106495017481

První album Kima Jaejoonga “I” obsahuje jeho myšlenky a oblíbené žánry společně se smutkem a radostí, které zažil. Kim Jaejoong sdělil: “Album je plné rocku. Je to jako spolupráce anděla s ďáblem.”

Kim Jaejoong tentokrát používá jednoduchý koncept a klade velký důraz na svůj hlas v rockové hudbě. Píseň “The Comfort In My Heart” je o vlastním milostném zážitku Kima Jaejoonga. Řekl: “Tehdy jsem měl opravdu koupený prstýnek pro svoji přítelkyni. Ale odešla dřív, než ho mohla vidět.”

w020130317106494868545

Kim Jaejoong použil ve svém klipu pro píseň “Mine” gotický styl s výraznými znaky jako jsou upíří zuby, sova, vlk atd. Rázný text vyjadřuje několikaletý vlastní vnitřní boj mezi dobrem a zlem. V klipu se velmi snaží nebýt omezován a hledá sebe sama. Ukázal nám stydlivý úsměv, když sděloval: “Když jsem přemýšlel nad konceptem alba, rozhodl jsem se pro koexistenci anděla a ďábla. Doufám, že se mi povede svým klipem diváky šokovat.”

w020130317106494542254

26. a 27. ledna se již konaly dva mini-koncerty spojené s fanmeetingy v Soulském Kintexu. Asijské turné Kima Jaejoonga v Číně začne 17. března v Šanghaji  Kim Jaejoong dodal: “Mám Čínu opravdu rád. Učím se teď i čínsky. Doufám, že budu moci komunikovat s více fanoušky a být jím blíž. Čínština je opravdu těžká…”

Zdroj: dzwww
Eng. trans by: rachui@sharingyoochun
CZ Trans by: @naiseen

Advertisements