[News] 130318 – JYJ Kim Jae Joong na fan meetingu poctil fanúšikov 180 minút trvajúcim pôžitkom


Lahôdka sa definuje ako jedlo vysokej kvality vyrobené jedine z tých najlepších ingrediencií. Je fér povedať, že Kim Jae Joong-ov fan meeting a koncert v Šanghaji takouto lahôdkou bol, keďže fanúšikov počastoval fajnovým event-om.

49213437

 

17. marca sa v Šanghaji uskutočnil fan meeting a koncert v rámci Jae Joongovho ázijského turné Your, My and Mine. Šou, na ktorej sa zúčastnilo 5000 zapálených fanúšikov, bola rozdelená do troch častí ‘Your,’ prvá časť fan meetingu, ‘My,’ druhá časť fan meetingu, a ‘Mine,’ mini koncert. Priaznivci absolvovali 180 minútový event, na ktorom Jae Joong odhalil svoje stránky nie ako člen JYJ, ale ako umelec.

59696432

 

Kim Jae Joong ukázal na fan meetingu a koncerte svoju otvorenú stránku tento raz všetkým dookola, pretože chcel predviesť, čo znamená, skutočne komunikovať s fanúšikmi.

Počas Otázok a odpovedí, si Kim Jae Joong otestoval hĺbku vedomostí fanúšikov ohľadne všetkého, čo sa týka jeho osoby, zahrnúc otázky súvisiace s tými najmenšími detailmi o ňom až po spomienky, ktoré s ním fanúšikovia zdieľali. Kedykoľvek odpovedali správne, Kim Jae Joong jasal, a no len čo odpovedali zle, neskrýval sklamanie.

Po tom, čo sa zdalo byť nekonečným kolobehom hry kameň, papier, nožnice, Kim Jae Joong vybral spomedzi päťtisícového publika troch náhodných fanúšikov. Dokonca na pódium zavolal osamoteného muža, ktorého zbadali fandiť spevákovi v mori ženských fanúšikov, aby ho odmenil malým darčekom. 

Nad týmto všetkým stála ako hlavná udalosť večera Jae Joongova premena na šéfkuchára. Kim Jae Joong sa opásal kvietkovanou zásterou a pokúsil sa na platni uvariť rabokki (ramen a tteokbokki). Rozvášniac fanúšikov reedíciou ‘giyomi ’ piesne si nato z publika vyvolil troch šťastných priaznivcov, aby ochutnali jeho po domácky vyrobené jedlo.

99798234

 

Hneď po fan meetingu nasledoval mini koncert. Kim Jae Joong nespieval len piesne zo svojho prvého sólového albumu, ktorý vyšiel v januári tohto roku, ale celkovo predviedol deväť skladieb vrátane fanúšikmi odporúčaných piesní iných umelcov.

Po tom, čo zaspieval One Kiss a My Only Comfort, sa predstavil ako “Rocker Kim Jae Joong,” odhaľujúc telo v tenkom tričku a bielych nohaviciach. Jeho javiskový štýl obliekania sa často stáva horúcou témou, a jeho kostým v ten deň netvoril žiadnu výnimku.

Šou pokračovala predvedením Kim Kwang Seok-ovej rock verzie skladby But I Love You, Im Jae Bum-ovej piesne For You, ďalej Can’t Let You Go od The One a I Will Always Miss You od Lee Sun Hee. Vystúpil tiež so skladbou I’ll Protect You z jeho drámy Protect the Boss a na dožadovanie pridal piesne All Alone a Mine, rozohniac pódium svojimi rockovými inštinktmi.

96508272

 

„Cítil som sa dnes skvele, od fan meetingu až po mini koncert,“ povedal Kim Jae Joong predtým než šou skončila. „Ďakujem vám, že ste prišli. Budem naďalej ťažko pracovať, aby som s vami mohol prostredníctvom dobrej hudby stráviť viac času a vrátiť sa späť.“ 

Zdroj: enewsworld.interest.me
Kredity: Nancy Lee
Pre DBSKCZ preložila: @lisbet