[Trans] 130417 Kim Jaejoong si pripravil špeciálny dar pre B2ST Yong Jun Hyunga


JYJ Kim Jaejoong nakúpil 100 porcií nočného občerstvenia pre svojho juniora, B2ST Yong Jun Hyunga.

V noci 16. apríla, obdaroval Kim Jaejoong štáb a obsadenie nového seriálu Mnet “MONSTAR“ 100 porciami kurčiat a pizze. Bol to dar, ktorý si pripravil pre juniora a priateľa, Yong Jun Hyunga, na podporu prvej hereckej úlohy tejto mladšej hviezdy.

Yong Jun Hyung vyjadril svoju vďačnosť Kim Jaejoongovi prostredníctvom svojho osobného SNS účtu a napísal: “Je to tajomstvo, že Kim Jaejoong bol ten, kto pre nás nakúpil kurčatá a pizzu! Všetci mali na tvárach úsmev, ako sa napchávali kurčatami a pizzou.

Štáb “MONSTAR“ natáčal celú noc, ale vďaka Kim Jaejoongovmu daru mohli aspoň dočasne zabudnúť na ich únavu. 

Predstaviteľ Kim Jaejoongovej agentúry vysvetlil: „Kim Jaejoongovi veľmi záleží na Yong Jun Hyungovi ako juniorovi,“ a „Pripravil občerstvenie, aby ukázal svoju podporu pre prvú Yong Jun Hyungovu úlohu a ako prosbu štábu, aby sa postarali o jeho juniora.“

“MONSTAR je 12-dielny hudobný seriál, ktorý znázorňuje život tínedžerov, ktorí sú uzdravení hudbou a ukáže lásku, priateľstvo a rozkvitajúce sa sny hlavných postáv prostredníctvom hudby.

Režisér Kim Won Seok, ktorý má na konte mnohé úspešné seriály ako “SungKyunKwan Scandal“ a “Cinderella´s Sister“, je vo vedení a vysielať sa začne 17. mája.

Zdroj: dongbangdata.net
Pre DBSKCZ preložila: @voldeminnie29