[Trans] 130424 Max Changmin napísal pieseň pre SHINee


Max Changmin sa zúčastnil na tvorbe albumu SHINee ako textár.

Boli zverejnené piesne z tretieho oficiálneho albumu SHINee “Chapter 2 ´Why So Serious?´“, ktorý bol vydaný 26. apríla.

Spomedzi piesní zahrnutých v albume v podstate upútava najväčšiu pozornosť song s názvom “Can´t Leave (떠나지 못해)“. Bol témou diskusií dokonca aj pred zverejnením nahrávky, keďže sa niesli informácie, že TVXQ Max Changmin napísal slová pre túto pieseň.

Toto je po prvý raz, kedy Max Changmin písal pre iného speváka.

V minulosti takisto predviedol svoje výnimočné textárske schopnosti v piesňach ako “Evergreen“, kórejskej verzii “Love In The Ice“, “12:34“, “Confession“ a “I Swear“. Obzvlášť preukázal svoje nadanie ako hudobník prostredníctvom vyjadrených emócií.

Podľa predstaviteľa SM Entertainment 24. apríla v Newsen, “Keďže sa Max Changmin zvyčajne zaujíma o písanie a už premýšľal aj nad písaním pre iných umelcov, zúčastnil sa tentoraz na tvorbe SHINee “Can´t Leave“.“ Takisto odhalil príbeh zo zákulisia: „Prišli nám slová od mnohých populárnych textárov, ale rozhodlo sa, že pieseň Maxa Changmina bola najlepšia, a preto ju zvolili.“

V súčasnosti je Max Changmin zaneprázdnený ako trvalý člen programu KBS2TV “Our Neighborhood´s Master of Variety And Sports“ a japonským Five Dome turné, ktoré TVXQ odštartujú 27. apríla v Saitame.

Zdroj: dongbangdata.net
Pre DBSKCZ preložila: @voldeminnie29

Advertisements